Berni: Derby były kluczowe

22 marca 2019 | 10:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Nerazzurri powrócili wczoraj do treningów i rozpoczęli przygotowania do ligowej rywalizacji z Lazio. Po zajęciach, z klubowym reporterem postanowił porozmawiać Tommaso Berni.

- Cieszymy się z przerwy w rozgrywkach. Poczekamy na powrót wszystkich kolegów z drużyny i skupimy się na dobrym przygotowaniu do meczu. Jesteśmy zachwyceni rezultatem derbów, mecz był wyjątkowy i unikalny. Stawką meczu były trzy punkty, ale po porażce i odpadnięciu z Ligi Europy wygrana miała dla nas fundamentalne znaczenie. Wspaniale było sięgnąć po komplet punktów.

- Wiemy, że czeka nas teraz naprawdę ciężka przeprawa, ponieważ Lazio jest topowym zespołem. W ich kadrze nie brakuje indywidualności i posiadają dobrze przygotowanego trenera. Jeśli przypomnimy sobie nasze ostatnie spotkanie będzie naprawdę ciężko, ale jesteśmy Interem, celujemy w zwycięstwo i umocnienie się na trzecim miejscu. 

- Mecze na Giuseppe Meazza mają dla nas fundamentalne znaczenie. Naprawdę potrzebujemy naszych fanów, więc z pewnością wykorzystamy ich wsparcie. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich