CAMPIONI 2021

 

Volpi: Icardi może zagrać już z Lazio

23 marca 2019 | 00:28 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Kadra Interu zmaga się w ostatnim czasie z plagą mniej i bardziej poważnych urazów, które konsekwentnie utrudniają pracę Luciano Spallettiego. Doktor Piero Volpi uspokaja jednak fanów i zapowiada rychły powrót Mauro Icardiego, Radji Nainggolana i Stefana de Vrija.

- Icardi ma za sobą fizjoterapię i okres indywidualnej pracy, które miały przywrócić go do formy. Powoli powraca do zajęć z grupą i osiąga podobny poziom przygotowania co reszta zespołu. Ocenimy jego stan w przyszłym tygodniu, ponieważ wtedy będziemy mogli wydać osąd o całkowitym powrocie do zdrowia. To normalna procedura i zawodnik powróci do normalnej pracy na pełnych obrotach. 

- Czy zagra z Lazio? Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Jest szansa, ale zobaczymy, co się wydarzy. To nie jest pytanie do mnie. Personel zarządzający również jest zaangażowany.

- Nainggolan wychodzi z urazu, którego nabawił się ok. 2 tygodni temu. Jego stan ulega poprawie i kończymy indywidualny program treningów. De Vrij zostanie oceniony na początku przyszłego tygodnia, kiedy powróci do zajęć z resztą zespołu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 23 marca 2019 | 08:41   

Tylko ławka. Niech sobie zapracuje na podstawowy skład bo aktualnie jest nr 2

Interista07

Interista07 23 marca 2019 | 11:06   

Icardi może zagrać już z Lazio.... chyba w FIFE 19.
Ławka gościu :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich