Spalletti nie pozwolił skończyć treningu Icardiemu

23 marca 2019 | 00:43 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Corriere dello Sport donosi o szczegółach pierwszej sesji treningowej w wykonaniu Mauro Icardiego. Były kapitan nie dokończył ćwiczeń z pierwszym zespołem, stało się tak z powodu decyzji Spallettiego.

Czwartkowa sesja treningowa była pierwszą, od lutego, w której Icardi wziął udział. Jak wiadomo, 26-latek zasłaniał się dotychczas kontuzją kolana. Nie dane było mu jednak zakończyć zajęcia z kolegami z drużyny. Nie pozwolił na to Luciano Spalletti. Trener Nerazzurrich już po pierwszych zajęciach, z udziałem zawodników z podstawowej jedenastki, odesłał Mauro na ćwiczenia indywidualne. Ich celem ma być przywrócenie pełnej sprawności fizycznej Icardiego.

Były kapitan Interu jest podobno przekonany, że zrobił wszystko co było konieczne, aby odbudować relacje z klubem. Co więcej, według dziennikarzy był zakłopotany i zawiedziony całą sytuacją. Czy decyzja Spallettiego miała inne podłoże, niż czysto sportowa dbałość o formę zawodnika? Corriere dello Sport starało się nie oceniać całej sytuacji.

Skoro mowa o Argentyńczyku, co słychać u jego małżonki? Wanda aktualnie czyści swoje konto na Instagramie. Rozpoczęła od kliknięcia unfollow na wszystkich kontach, które dotychczas śledziła, również na profilu jej własnego męża.


Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

Kevin

Kevin 23 marca 2019 | 07:46   

Szukanie sensacji na sile

Adriano19f

Adriano19f 23 marca 2019 | 10:55   

Dokładnie

Interista07

Interista07 23 marca 2019 | 11:05   

Brawo trener.

"Były kapitan Interu jest podobno przekonany, że zrobił wszystko co było konieczne, aby odbudować relacje z klubem". A padło przepraszam ? Czy popełniono tylko ten wpis w internetach ?
Niech przeprosi i pokaże że zasługuje na grę - bo teraz to ławka, siedź i pokutuj jak ci się gwiazdorzyć zachciało.

superofca

superofca 23 marca 2019 | 22:59   

Ja bym zrobił unfollow dla tych niusów.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich