Ranocchia zostanie, jeśli będzie LM

25 marca 2019 | 15:58 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Tuttosport donosi dzisiaj o szczegółach negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu defensora Nerazzurrich. Andrea Ranocchia ma pozostać w Mediolanie, o ile Inter zakończy sezon w pierwszej czwórce.

Jakie są ku temu powody? Dziennikarze wyjaśniają, że doświadczony środkowy obrońca będzie potrzebny, jeśli Inter ma rywalizować i być konkurencyjny na najwyższym szczeblu europejskich rozgrywek. W innym wypadku szansę otrzyma któryś z młodych talentów Nerazzurrich. Ktoś spośród piłkarzy przebywających obecnie na wypożyczeniach.

Paradoksalnie Alessandro Bastoni, Zinho Vanheusden i Andrew Gravillon będą musieli do końca kibicować ligowym przeciwnikom Interu. Miejsce Rano w składzie może bowiem zająć tylko ktoś z tej trójki. Wszyscy zawodnicy radzą sobie co najmniej dobrze w obecnych klubach. Bastoni ma za sobą 16 meczy w barwach Parmy, Vanheusden wywalczył miejsce w pierwszym składzie Standard Liege, z kolei Gravillon zaliczył już 29 występów w Serie B, w barwach Pescary.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

HeyaMakumba

HeyaMakumba 25 marca 2019 | 16:16   

No i dobrze niech zostanie, a Bastoni, Vanheusden, Gravillon na wypożyczenia łapać minuty oraz ogranie.

adi03

adi03 25 marca 2019 | 18:50   

znacznie korzystniejsze było by ściągniecie Bastoniego i niech gra w pucharze włoch, w lidze jakieś minuty, dać szansę debiutu w europejskich pucharach, jak będzie gra na kilku frontach to minuty będą.. "wiecznie młode talenty" w Interze a później narzekanie że odchodzą i grają w innych klubach na poziomie.. przykład Ziniolo, Coutinho i Benassi...mamy dobry skauting i dobrą primavere a wiecznie ich się wypożycza albo oddaje bez sensu.

Hagaen

Hagaen 26 marca 2019 | 21:25   

Tak @adi03, święta prawda. Mamy problem z implementacją.

superofca

superofca 26 marca 2019 | 23:50   

Przypomina mi się kabaret Tey.
Jak Górnik wygra z Legią, to Lechu z Ruchem.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich