ICC: Inter zagra z Manchesterem United

27 marca 2019 | 09:39 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Tego lata odbędzie się trzecia edycja International Champions Cup. W Singapurze zmierzą się ze sobą najlepsze ekipy Premier League i Serie A.

Grupa rywalizująca w Singapurze obejmuje Manchester United, Tottenham Hotspur, Inter i Juventus. Mecze odbędą się 20 i 21 lipca.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy ponownie zaprezentować się w International Champions Cup. Wydarzenie to jest jedyną możliwością dla regionalnych kibiców, by zobaczyć swoje ulubione drużyny - powiedział Charlie Stillitano, prezes zarządu Relevent Sport Group. - Manchester United, Inter, Juventus i Tottenham to kluby z silnym wsparciem w regionie i wierzymy, że fani będą szczęśliwi widząc ich w akcji - dodał.

W meczu otwarcia, który odbędzie 20 lipca, wezmą udział Manchester United i Inter Mediolan. Od ostatniej rywalizacji tych drużyn minęło już dziesięć lat. Obie drużyny mają szansę na grę w Lidze Mistrzów. Udział w ICC będzie doskonałym przetarciem przed tymi zawodami.

W niedzielę, 21 lipca odbędzie się spotkanie pomiędzy Juventusem i Tottenhamem.

Bilety

Posiadacze kart UnionPay będą mieli pierwszeństwo do zakupu biletów (od 12:00 28 marca do 12:00 31 marca). Dodatkowo będą mieć 10% zniżki na bilety od 28 marca do 30 kwietnia. Fani z Malezji, Tajlandii, Indonezji, Wietnamie i na Filipinach będą mogli kupić oficjalne bilety na Shopee. Sprzedaż otwarta rozpocznie się o godzinie 10:00, 4 kwietnia na stronie www.sportshub.com.sg.

20 lipca 2019 (sobota)
Manchester United vs. Inter
National Stadium, Singapore
godz. 19.30 (czas lokalny)

21 lipca 2019 (niedziela)
Juventus vs. Tottenham Hotspur
National Stadium, Singapore
godz. 19.30 (czas lokalny)

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Maciej Pawul

Maciej Pawul 27 marca 2019 | 12:20   

Tam powinni jechać najlepsi młodzi. Obejrzeć i tak obejrzę, ale ten turniej świetnie się nadaje na taką "kuźnię" talentów z pierwszym składem.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich