Wciąż aktualny temat Hysaja

28 marca 2019 | 16:13 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Cedric Soares nie zagrzeje miejsca w szeregach Nerazzurrich. Sime Vrsaljko jeszcze przez wiele miesięcy nie wyleczy kontuzji i również nie zostanie wykupiony. Kto zatem może uzupełnić prawą flankę obrony?

Planem numer jeden pozostaje podobno Elseid Hysaj. Agenci defensora Napoli spotkali się właśnie z zarządem klubu, w celu negocjowania nowego kontraktu. Azzurri oferują na nowej umowie 2,4 mln euro za sezon. Sam zainteresowany oczekuje co najmniej 3 mln, przeprowadzone rozmowy nie zbliżyły stron do porozumienia. Jego wartość spadła właśnie do 23 mln euro, według Transfermarkt.

Fiasko negocjacji oczywiście wzmogło plotki o rychłych przenosinach Albańczyka. Hysaj nigdy nie ukrywał, że jako dziecko sympatyzował z Nerazzurri. Kolejnym tematem, który pojawia się w mediach w kontekście ewentualnego transferu, jest osłabienie pozycji 25-latka w rywalizacji o miejsce w wyjściowej jedenastce z Kevinem Malcuitem. Francuz cieszy się w ostatnim okresie większym zaufaniem ze strony trenera Napoli, co ma dodatkowo zachęcać Hysaja do odejścia. Czyżby Danilo D'Ambrosio czekał w końcu godny rywal do pierwszej jedenastki?

Źródło: forzaitalianfootball.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

oster

oster 28 marca 2019 | 16:30   

A mieliśmy takiego zawodnika jak Cancelo jeszcze niedawno...

inter00

inter00 28 marca 2019 | 16:44   

Dużo lepszy od Cedrica. TAK !!!

superofca

superofca 28 marca 2019 | 16:51   

Kolejny odrzut? Nie chcę być złym prorokiem ale nie wydaje mi się, że Hysaj będzie wzmocnieniem.

Adriano19f

Adriano19f 28 marca 2019 | 16:55   

Brak na horyzoncie lepszych alternatyw


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich