Politano: Chcę tu zostać

1 kwietnia 2019 | 23:26 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

O nadziejach na przyszłość, o swoich mocnych stronach i relacjach w zespole. Matteo Politano rozmawiał o tym wszystkim z dziennikarzami DAZN. Najpierw jednak opowiedział o derbach Mediolanu.

- W tym roku zagrałem po raz pierwszy w wielkich derbach i dla mnie to było nawet lepsze uczucie, niż zwycięstwo. Stadion jest zawsze pełny, na boisku są znakomici zawodnicy i to świetnie być pomiędzy nimi.

- Miałem wzloty i upadki, nie grałem za dużo, potem naprawdę sporo i w rezultacie teraz moja kondycja nieco opadła, niemniej jednak jestem naprawdę szczęśliwy.

- Pozostało dziesięć meczy i zrobię wszystko, co w mojej mocy. Chcę zostać wykupiony i chcę tutaj zostać.

- Zawsze staram się pobić przeciwnika i ścinam do środka - odparł, zapytany o swoje mocne strony - To moja najlepsza charakterystyka. Próbuję to ćwiczyć codziennie, zawsze też sporo pracuję z Samirem Handanoviciem, również po treningach.

- Jesteśmy wszyscy na tym samym poziomie, to ważne, żeby każdy dawał 100%. Jeśli wychodzisz na boisko tylko z jednym zawodnikiem, który gra na 90%, wszyscy muszą walczyć.

- Trzymam się najbliżej z Radją, Bernim, Padellim i Ranocchią, ale czuję się dobrze z każdym. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 1 kwietnia 2019 | 23:54   

OBOWIĄZEK !!!

maestro84

maestro84 2 kwietnia 2019 | 00:37   

Wykup Politano to konieczność - czasem miewa słabszy występ, w odróżnieniu od większości naszych zawodników - oni czasem zagrają dobrze. No i truskawka na torcie: "zawsze staram się pobić przeciwnika..." ;D

superofca

superofca 2 kwietnia 2019 | 02:06   

Maestro w punkt.

damianekk1985

damianekk1985 2 kwietnia 2019 | 08:53   

Ogólnie wiatr na skrzydle chodź statystyki słabe to jednak robi różnicę . Jedyny skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia w naszym zespole i jedyny któremu chce się w każdym meczu grać i walczyć koniecznie do wykupu a przed sezonem wielu w niego nie wierzylo

Adriano19f

Adriano19f 2 kwietnia 2019 | 10:53   

Kupić go trzeba choć martwi jego skuteczności porównując go np. Keita ale walczy jak w poprzednich sezonach u nas candreva za to szanuje

Van Dall

Van Dall 2 kwietnia 2019 | 12:14   

Rafinha też chciał.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich