Agent Bergwijna komplementuje Inter

9 kwietnia 2019 | 09:38 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Steven Bergwijn może być jednym z gorętszych nazwisk letniego mercato. Nie od dziś wiadomo, że znajduje się pod obserwacją skautów Interu. O zainteresowaniu ze strony Nerazzurrich i o talencie swojego podopiecznego opowiedział w wywiadzie jego agent, Fulco van Kooperen.

- Steven ma wielki talent. Wystarczy go rozwijać, krok po kroku. To jest ten sam chłopak, który już jako 7-latek wykazywał się nieprzeciętnymi umiejętnościami.

- Zawsze ciężko trenuje i stara się spełnić wszystkie oczekiwania trenera. Jest wartościowym graczem dla każdego szkoleniowca i to dlatego tak szybko się rozwija. Nie jestem tym zaskoczony, a on sam ma jeszcze spory potencjał.

- Ostateczna wartość transferu nie została ustalona. Mogę tylko powiedzieć, że będzie to uczciwa kwota, za tak utalentowanego zawodnika, przy dzisiejszej sytuacji na rynku transferowym.

- Topowe kluby obserwowały go od dziecka. Obecnie jest skupiony na rezultatach PSV i drużyny narodowej, nie zaprząta sobie głowy interesami innych klubów.

- Każdy z klubów, który podziwia Stevena i który może być właściwą bazą na kolejny krok, jest poważnym kandydatem, a Inter jest drużyną, która może to zrobić.

- Inter to wielki klub ze wspaniałą historią. Maja wspaniałych fanów w wielkim mieście, w przepięknym kraju.

- Gdzie ja bym go widział? To nie zależy ode mnie, Steven sam zdecyduje - podsumował, pomimo wcześniejszych komplementów w kierunku Nerazzurrich.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Hagaen

Hagaen 9 kwietnia 2019 | 20:36   

Bardzo chętnie bym go u nas widział?

damianekk1985

damianekk1985 10 kwietnia 2019 | 13:28   

Jestem na tak


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich