Inter bierze udział w Milano Design Week

14 kwietnia 2019 | 10:08 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

W Mediolanie trwa aktualnie Milano Design Week. Z tej okazji odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych i artystycznych, a Inter postanowił zaznaczyć swoja obecność w tym całym zamieszaniu, tworząc jednocześnie szansę na rozwój młodych artystów.

Inter zaprosił, poprzez wydarzenie o nazwie Design for Sport, do stworzenia projektu wyglądu zewnętrznego klubowego autobusu na sezon 2019/2020. W konkursie brali udział studenci kierunków artystycznych. Zwycięskie projekty stały się częścią specjalnej wystawy w budynku współorganizatora, czyli RM Istituto Moda e Design. Trzy najlepsze z nich zostały nagrodzone, a podczas ceremonii z laureatami i gośćmi spotkał się Alessandro Antonello.

CEO Interu wyraził radość, jaką czują Nerazzurri z okazji udziału w Design Week. W swoim przemówieniu opowiadał o tym, że klub chce wspierać swoich fanów równiez poza boiskiem i tego typu wydarzenia są do tego znakomitą okazją. Ogólny, najważniejszy przekaz od Antonello brzmi: Inter wierzy w młodych i wspiera młodych, szczególnie tych zgromadzonych wokół Akademii Interu.


Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 14 kwietnia 2019 | 11:18   

I nie daje im szans tylko sprzedaje żeby uniknąć kar za FFp a zostawia takich jak Candreva. Hipokryzja

Hagaen

Hagaen 16 kwietnia 2019 | 06:28   

@inter00, w punkt.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich