Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

15 kwietnia 2019 | 09:04 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Piłkarze Interu mają za sobą mecz, w kiepskim wykonaniu, z równie słabym Frosinone. Podopieczni Luciano Spallettiego zdają sobie sprawę, że nie zagrali na miarę swoich możliwości, ale mimo beznadziejnego stylu, są zadowoleni z trzech punktów.

Radja Nainggolan:

- Takie mecze są trudne, zwłaszcza gdy przez chwilę się odprężysz, a przeciwnik stawia nas w trudnej sytuacji strzelając na 2:1.

- Zawsze starałem się dać z siebie wszystko. Niestety miałem kontuzje, więc nie udawało mi się to. Ważne jest, by wiedzieć, że dajesz maksa. Mecz przeciwko Romie to bezpośrednia konfrontacja. Przykro mi, że muszę przeciwko nim grać, ponieważ zostawiłem tam wiele pięknych wspomnień, przyjaciół. Taka jest jednak piłka nożna. Jestem zawodnikiem Interu i dla tej koszulki zrobię wszystko, szanując jednocześnie to, gdzie byłem.

Stefan De Vrij:

- W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze i zdobyliśmy dwie bramki. W drugiej trochę cierpieliśmy. Byliśmy mniej dokładni. Gramy dobrze, tworzymy wiele okazji i dobrze zarządzamy posiadaniem piłki. Teraz czekamy na Romę. To będzie bardzo ważny mecz pod względem Ligi Mistrzów.

- Pracowałem z zespołem przez cały tydzień. Kontuzja jest już za mną.

Matias Vecino:

- Mieliśmy trudne momenty, w których rywal się rozkręcał, ale w końcu zamknęliśmy wynik.

- Borja gra krócej i muszę być z nim bliżej. Brozović szuka więcej kontaktów. Dostosowuję się do partnera, którego mam obok. Staram się robić to, co najlepsze dla zespołu.

- Mamy dobrą przewagę, ale teraz mamy bezpośrednią konfrontację z Romą. Musimy wygrać, by jeszcze bardziej zbliżyć się do naszego celu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 15 kwietnia 2019 | 10:03   

Borja był fatalny, ale o dziwo Vecino jakoś wraz z Ninja dawali radę w środku. Na Romę za Valero dać JM i powinno wypalić

maestro84

maestro84 15 kwietnia 2019 | 11:01   

Najgorsi na murawie byli Valero, Perisic i Asamoah, oraz wprowadzony Gagliardini, który mało brakowało zaliczyłby asystę do własnej bramki. (edycja 2019.04.15 11:04 / maestro84)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich