Marotta o Icardim, Spallettim, transferach, VAR

15 kwietnia 2019 | 11:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Na oficjalnej stronie Interu, pojawiła się wypowiedź Giuseppe Marotty. Oto co powiedział na temat Icardiego, nowego stadionu, Luciano Spallettiego oraz transferów.

- Mauro Icardi to ważny zasób i wartość dla Interu, jest jednym z najlepszych dostępnych napastników. Ta sytuacja to część dynamiki futbolu ale szatnia jest zjednoczona i wszyscy jesteśmy skupieni na swoim celu.

- Luciano Spalletti to nasz trener do końca. Ma dwa lata kontraktu, Inter osiąga swoje cele i trener zdecydowanie nie jest neofitą w swojej profesji. Musimy mu ufać, ponieważ daje nam wyniki jakie oczekujemy.

W kwestii stadionu:

- To jest ważna sytuacja, ponieważ to jest ważny atut, ma wartość komercyjną i sensu przynależności. To musi być miejsce, gdzie możesz żyć swoją pasją każdego dnia. Wpływy ze stadionu to ważny element.

O transferach:

- Rodzina Zhang chce poprawiać zespół rok do roku. Musimy więc wzmacniać kadrę o zawodników z jakością i mentalnością zwycięzców, tak jak staraliśmy się zrobić z Godinem. Musimy znaleźć piłkarzy, którzy mogą mieć dobry wpływ oraz pozwolić tym tutaj już obecnym się rozwinąć.

O VAR:

- Technologia stara się wyeliminować błędy, ale nie rozwiąże wszystkiego. Wielkim problemem są zagrania ręką. W ich przypadku wciąż jest zbyt dużo subiektywności.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 15 kwietnia 2019 | 11:38   

Tak naprawdę z ręką VAR nie pomaga dużo, To sędzia i tak musi podjąć decyzje, co jest czysto subiektywne. Jeden stwierdzi że karny, drugi że nic nie było.

Snake

Snake 15 kwietnia 2019 | 12:35   

Bla bla bla, nic nie wnoszące wypowiedzi.

Van Dall

Van Dall 15 kwietnia 2019 | 12:38   

Szatnia jest zjednoczona? No, widzieliśmy to na boisku.

callthelaw

callthelaw 15 kwietnia 2019 | 13:27   

Czyli Godin oficjalnie u nas

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 15 kwietnia 2019 | 13:38   

Oficjalnie będzie wtedy jak będzie oficjalnie :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich