Inter po pomocnika Fenerbahce

18 kwietnia 2019 | 08:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nowe nazwisko na radarze Interu Mediolan. La Gazzetta dello Sport podała, że Nerazzurri interesują się transferem młodziutkiego Eljifa Elmasa z Fenerbahce Stambuł.

Elmas to 19-letni reprezentant Macedonii Północnej. Chłopak występuje głównie w środku pola, a sam określa siebie jako klasyczną dziesiątkę. Zawodnik przymierzany jest również do Tottenhamu, Lazio i Fiorentiny. Według prasowych doniesień jego cena mieści się w granicach 10-15 milionów euro.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 18 kwietnia 2019 | 09:56   

Po co kupować młodych, skoro mamy ich u siebie...? Nigdy tego nie zrozumiem... Jest Merola, Salcedo, Esposito. Mamy też kilku zdolnych na wypożyczeniach. Polityka transferowa Interu jest tak irytująca, że większe nieporozumienia mogą być tylko w Ekstraklasie.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 18 kwietnia 2019 | 10:57   

Jeśli jest taki dobry, to Fenerbahce chciało kiedyś Gabigola, wymienimy za niewielką dopłatą. A potem może spokojnie zacząć grzać ławkę pod Spallettim:)

Ippon

Ippon 18 kwietnia 2019 | 11:22   

Aneta. Cały czas wymieniasz napastników. Pozycja, która jest mocno obsadzona. Może wymienisz jakiegoś pomocnika. Bo Merola Salcedo Esposito i Colidio grają co 2-3 mecz bo jest ta sama pozycja.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 18 kwietnia 2019 | 12:04   

Zinho i Emmers, choć Emmersowi średnio idzie. Poza tym Zappa, Gavioli, Corrado, czy Rorić, Schiro, którzy byli powoływani do seniorów... Trochę ich jest, ale trzeba ich testować w meczach ze słabszymi zespołami, a nie tylko wypożyczać.

Wiktor

Wiktor 18 kwietnia 2019 | 16:22   

Wyprzedajemy za bezcen świetną młodzież by ratować FFP i kupić za spore pieniądze inną młodzież. Ot logika Pazza Interu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich