Wanda: Kolejny sezon spędzimy w Interze

19 kwietnia 2019 | 23:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Czy Mauro Icardi może pozostać piłkarzem Interu na kolejne lata? Jeszcze niedawmo odpowiedź wydawała się oczywista, lecz ostatnio obserwujemy znaczące ocieplenie stosunków na linii klub - zawodnik. Zdaniem Wandy Icardi taki scenariusz jest nie tyle możliwy, co wręcz przesądzony.

Małżonka napastnika wzięła udział w telewizyjnym programie Verissimo, gdzie zabrała głos w sprawie klubowej przyszłości Maurito:

- W przyszłym sezonie nadal tutaj będziemy. Mauro nadal strzela, ponieważ jest kamieniem węgielnym rodziny. Teraz jest już spokojniejszy. Ściska się ze wszystkimi, bo zawsze miał świetne relacje z pozostałymi zawodnikami.

Następnie kobieta odniosła się do swojego konfliktu z Ivaną Icardi, który może zakończyć się nawet na drodze sądowej:

- Nie jestem czarownicą. Zawsze pomagaliśmy jej rodzinie. Ivana kilka miesięcy temu pojawiła się w moim domu i otworzyliśmy drzwi dla niej i dla jej męża piłkarza. Mauro jest wspaniałym człowiekiem. Zakochałam się w osobie, a nie w postaci. Ona mówi źle o swoim bracie. Takie zachowanie nie ma swojej ceny. Ona wie jak odgrywać swoją rolę.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 14

Paziu

Paziu 19 kwietnia 2019 | 23:51   

Dziś jest pierwszy kwietnia prawda?prosze (edycja 2019.04.19 23:51 / Paziu)

Oraxor

Oraxor 20 kwietnia 2019 | 01:09   

Wanda Icardi odc 1567 :D

HeyaMakumba

HeyaMakumba 20 kwietnia 2019 | 08:39   

Mam nadzieję, że was już tu nie będzie w przyszłym sezonie.

Van Dall

Van Dall 20 kwietnia 2019 | 09:21   

Ale niektórzy "kibice" będą mieli z tego powodu ból dupy :)

damianekk1985

damianekk1985 20 kwietnia 2019 | 09:34   

Van Dall jeśli będzie cyrki odstawiał to na pewno kibice nie będą zadowoleni a póki co praktycznie od samego początku sprawia problemy oby się to zmieniło wtedy niech gra i strzela jeśli nie to żegnamy . A bòl dupy to chyba masz każdego poranka jak się budzisz patrząc jak slinisz się na widok faceta - to tylko małe spostrzeżenie badzmi obiektywni nie zakochani

inter00

inter00 20 kwietnia 2019 | 09:52   

Samego piłkarza bym zostawił, ale nie Mauro w duecie z żonką

Internaldo

Internaldo 20 kwietnia 2019 | 10:08   

A kto to jest ta Pani?

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 20 kwietnia 2019 | 10:44   

do brzmi jak groźba

wróbel1908

wróbel1908 20 kwietnia 2019 | 11:23   

Inter00 Dokładnie

Van Dall

Van Dall 20 kwietnia 2019 | 13:19   

Damianek apeluje o obiektywizm? Człowieku nie kompromituj się!

Darkos

Darkos 20 kwietnia 2019 | 15:14   

Nie ważne czy pójdziecie czy zostaniecie. Przestań tylko gadać, bo nic dobrego z tego nie wynika dla nikogo...

HeyaMakumba

HeyaMakumba 20 kwietnia 2019 | 16:55   

Uwielbiam ten twój ból dupy o tego chłopczyka Van Dall. Wystarczy się krzywo na niego spojrzeć a ty masz już ochotę za to zabić hahaha Masz jego ołtarzyk w domu ? :D

Larry

Larry 20 kwietnia 2019 | 17:09   

Co wy tak przeżywacie każde jej pierdnięcie?

Wiktor

Wiktor 20 kwietnia 2019 | 17:40   

Dla mnie Icardi to wciąż ścisły top napastników i chce by został. Wymaga się od nich wszystkich profesjonalizmu na boisku a to co robią poza to ich sprawa. Kontrakt ma ważny. Lepszy na rynku jest poza naszym zasięgiem, więc naprawdę nie będę narzekał jeśli zostanie. Szukajmy wzmocnień tam gdzie są konieczne a nie próbujmy na siłę zmieniać jedno z lepszych ogniw. Zmieni się trener to i Icar wróci na właściwe tory. Jego sprzedaż za 60-70 to byłaby niegospodarność.