Trybuny podzielone wobec Icardiego

20 kwietnia 2019 | 23:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Mijają tygodnie, a sprawa Mauro Icardiego cały czas mocno elektryzuje środowisko sympatyków Interu Mediolan. Domowy mecz z Romą był kolejnym przykładem na niejednoznaczne stanowisko kibiców wobec byłego kapitana.

Ultrasi z Curva Nord zapowiadali, że dla nich Argentyńczyk w Interze jest już skończony. Podczas sobotniego spotkania wielokrotnie pozdrawiali Icardiego w niewybredny sposób. Obelgi i wyzwiska skierowane w kierunku napastnika spotykały się jednak ze zdecydowaną reakcją reszty trybun. Kibice starali się zagłuszyć przyśpiewki płynące z CN i okazywali wsparcie dla zawodnika. Podobnych scen powinniśmy spodziewać się na wszystkich pozostałych meczach domowych.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 5

Lethal Doze

Lethal Doze 20 kwietnia 2019 | 23:39   

:)

inter00

inter00 21 kwietnia 2019 | 11:00   

Wczoraj Icardi nie pokazał nic, w porównaniu do Lautaro wypada blado

Wiktor

Wiktor 21 kwietnia 2019 | 14:42   

Gra pod presja. Ja go nie skreślam. Moim zdaniem mamy dobrych napastników i ta pozycja nie wymaga wzmocnień bo na nikogo lepszego nas nie stać. Icardi, Lautaro, Barbosa, Pinamonti wystarczą by powalczyć o każdy cel. Sądzę że większość z nas ich nie docenia. Należy im tylko dać odpowiednie szanse, a Icardiego wrócić na właściwy tor współpracy. Wierzę że zmiana trenera dobrze mu zrobi.

superofca

superofca 21 kwietnia 2019 | 17:02   

Inter00 Lautaro za to pokazał coś wielkiego? Bądźmy uczciwi.

Van Dall

Van Dall 21 kwietnia 2019 | 18:00   

Hejterzy Icardiego coraz bardziej zabawni.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich