Co Inter powinien pilnie poprawić latem?

23 kwietnia 2019 | 14:35 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Blog Serpentsofmadonnina przeprowadził badanie pośród swoich czytelników na temat tego, co powinno zostać pilnie poprawione podczas najbliższych wakacji w zespole Nerazzurrich. Rzućmy okiem na rezultaty.

Co czwarty respondent odpowiedział, że problemy Interu rozwiąże zmiana na ławce trenerskiej i nie widzi przyszłości dla dalszej współpracy ze Spallettim. Za rozwiązaniem umowy z obecnym szkoleniowcem było 25% głosujących.

Tylko 8% kibiców sądzi, że należy dokonać zmian na szpicy Interu. Atak, obok formacji defensywnej, która powinna zostać uzupełniona według 1% ankietowanych, jest zatem uznawany za jedną z mocnych stron Nerazzurrich.

Pomoc potrzebuje natychmiastowej interwencji według niemal połowy respondentów. 46% badanych wskazało tę formację jako najsłabsze ogniwo w obecnym zespole i nie widzi innej możliwości, niż rewolucja w środku pola.

Co ciekawe, aż 21% jest za kolejną i zarazem ostatnią opcją. Według niej z drużyny należy usunąć wszystkich problematycznych piłkarzy, zarówno Icardiego, jak i Nainggolana i Parisicia, żeby nawiązać za rok walkę o Scudetto. Jako rozwiązanie wskazują dawanie więcej szans młodym zawodnikom.

Ankieta wciąż trwa, a jej rezultaty stale się zmieniają. Można je śledzić tutaj.


Źródło: serpentsofmadonnina.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Wiktor

Wiktor 23 kwietnia 2019 | 22:55   

Uważam że zanim zaczniemy sprzedawać należy sprawdzić czy nowy trener nie wyciśnie z nich więcej. Bo możemy się na tym zdrowo przejechać. Czasem wystarczy wymienić jedno ogniwo by nagle wszystko zaczęło funkcjonować lepiej.

inter00

inter00 23 kwietnia 2019 | 23:39   

Do Vecino, Brozo, Radji i JM dokupić Barellę oraz jakiegoś klasowego pomocnika i problem rozwiązany

Hagaen

Hagaen 24 kwietnia 2019 | 18:21   

Drogi Wiktorze, prawda jest taka, że musimy do końca czerwca ogarnąć niecałe €50mln,a więc ktoś poleci na pewno.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich