Colonnese: Spalletti powinien zostać

24 kwietnia 2019 | 10:58 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Znany wszystkim sympatykom Nerazzurrich Francesco Colonnese regularnie komentuje sytuację Interu. Tym razem wypowiedział się na temat Spallettiego, Lautaro i nadchodzących wyzwań.

- W pierwszej połowie Roma wyglądała lepiej i zasługiwała na prowadzenie - analizował ostatnie spotkanie w RMC Sport - W drugiej połowie to Inter wziął grę we własne ręce i przełamał się, ale remis uważam za sprawiedliwy rezultat.

- Juventus juz wygrał Scudetto, ale to i tak będzie ciężki mecz, nawet jeśli Bianconeri nie potrzebują punktów. Inter za to musi dążyć do wygranych w walce o Ligę Mistrzów. Sobotni mecz pokaże, czy Nerazzurri mogą mierzyć wyżej w przyszłym sezonie.

- Odpadnięcie z Ligi Mistrzów bardzo wszystkich rozczarowało, ale nawet jeśli Spalletti zakończył walkę na trzeciej pozycji, to więcej niż dość, aby pozostał na stanowisku. Oprócz jakiejś katastrofy, klub powinien kontynuować projekt, który rozpoczął.

- Lautaro to poważny zawodnik i bardzo go polubiłem. Może się rozwinąć, grając regularnie i jego przyszłość może być tylko lepsza. Wiek jest po jego stronie i wkrótce może zostać znakomitym snajperem - podsumował. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich