Spalletti: Też się mylę

27 kwietnia 2019 | 23:57 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Remis z Juventusem - dla niektórych szczyt marzeń, dla innych niespełnione plany o wygranej. Po której stronie był Luciano Spalletti? Sprawdźmy to poprzez wypowiedzi pomeczowe trenera Interu.

- W pierwszej połowie mieliśmy wyraźną przewagę. Zaczęliśmy być podstępni, w różnych sytuacjach. W drugiej połowie nie udało nam się utrzymać tej samej jakości dryblingu. Straciliśmy stanowczo za dużo piłek. Początkowo naciskaliśmy rywala i prowadziliśmy grę, ale później nastąpiło osłabienie i musieliśmy cofnąć się do obrony.

- Vecino ma mniej zadań, ale potrafi znaleźć się we właściwym miejscu, o właściwej porze. Brozović jest bardziej zaangażowany i robi to dobrze. Prosto rozgrywa piłkę, ale wykonując to w odpowiednich fragmentach, z właściwą precyzją i na prawidłowych obrotach, daje to dobrą jakość.

- Zmiana Nainggolana? Zazwyczaj przyznaję się do błędów. Nie martw się, też się mylę. Myślałem, że jest trochę zmęczony. Potrzebowaliśmy kogoś, kto mógłby sobie lepiej radzić. Myślałem o Vecino, ale widziałem w Radji zmęczenie, więc wybaczcie mi, ale postanowiłem to zrobić.

- Mieliśmy wiele okazji, wynik pozostaje otwarty dla naszych analiz. To właśnie praca zespołowa jest przedmiotem oceny, a zespół pracował we właściwy sposób.

- Powinniśmy zdobywać więcej bramek. Perisić i Politano muszą zdobywać gole. Nadal jesteśmy na trzecim miejscu. Nadal możemy jednak zrobić coś więcej. Musimy być bardziej dojrzali i zrównoważeni.

- Kwalifikacja do Ligi Mistrzów są w naszym zasięgu, ale są potężni przeciwnicy, więc będziemy musieli dać z siebie wszystko i zdobyć punkty w kolejnych meczach.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 9

KawaOpole

KawaOpole 28 kwietnia 2019 | 00:10   

No Spal przyznał - poniekąd ze mógł zostawić Ninje,
Jest progres ws pop sezon i mecz z Juve u siebie
A tak poważnie to chyba sam czuje ze Juve było do jebniecia wystarczyło ich docisnać - czyli Lautaro za Veccino?

wróbel1908

wróbel1908 28 kwietnia 2019 | 00:15   

#Spallettiout

pasek_9

pasek_9 28 kwietnia 2019 | 01:04   

Od zawsze...

superofca

superofca 28 kwietnia 2019 | 07:05   

Łysy nie prowokuj mnie.

davi23

davi23 28 kwietnia 2019 | 09:04   

Ile to już razy mieliśmy Inter I poł. oraz Inter II poł. zamiast ich zmotywować do dobicia Juve to wychodzimy przestraszeni i tracimy nie tylko pkt ale też zwycięstwo nad liderem tabeli, czasami to bardziej cenne jak pkt, Spal... błagam odejdź

paweloo7

paweloo7 28 kwietnia 2019 | 10:18   

Zamiast Lautaro wpuścić za Vecino to ten Icara zdejmuje... to jest kolejny dowód na to że jes t betonem, bo albo się boi, albo nawet noe ma przepracowanej formacji z 2 napastnikami i tylko jebie wiecznie jedno i to samo. Ja w tym meczu widziałem tylko zmianę w zawodnikach którzy byli bardziej zmotywowani, lecz sztab trenerski bez zmian :D

Hagaen

Hagaen 28 kwietnia 2019 | 16:26   

Akurat w tym meczu, mimo, że zastrzeżenia mam takie jak koledzy powyżej, ale 1 pkt jest cenny. Mi dużo bardziej przeszkadza wynik z Romą, bo to bezpośredni rywal i powinniśmy byli za wszelką cenę się od nich odsunąć.

Darkos

Darkos 28 kwietnia 2019 | 16:50   

Niestety takich meczów które mogliśmy i powinniśmy wygrać było dużo w tym sezonie. Że tylko wspomnę właśnie PSV, Romę i wczorajsze Juve. Każdy sie myli i z tym nie mam problemu, ale Spal nie uczy się na błędach.

Lambert

Lambert 28 kwietnia 2019 | 18:05   

Nakurwiamy wrzutki jak pojebani a wymaga od Ivana i Matiego bramek...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich