Rakitic nie chce opuścić Barcelony

29 kwietnia 2019 | 14:01 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Ivan Rakitic nie pozostawia złudzeń fanom jego transferu do Mediolanu. Gdyby to zależało tylko od piłkarza, chciałby nadal reprezentować barwy Katalończyków. Czy podobnie zapatrują się na całą sytuację włodarze Barcelony?

- Nie chcę niczego, poza Barceloną. Nie pragnę się nigdzie przenosić. Wierzę w to, że klub, prezydent, trener i fani lubią mnie. Mam głęboką nadzieję, że nadejdzie czas, kiedy powiedzą mi, że zostaję na kolejne trzy lata.

- Chciałbym móc powiedzieć, że już mam nowy kontrakt na kolejne trzy lata i tu zostaję, ale w futbolu wszystko może się wydarzyć - zakończył krótką deklarację podczas konferencji prasowej, zaraz po wygranej z Levante.

Życzenie piłkarza mogłoby się spełnić, jednak szefowie nadal nie przedstawili mu propozycji nowej umowy. Powody pozostają wciąż aktualne. Latem do stolicy Katalonii ma zawitać solidne wzmocnienie w postaci Frenkiego de Jonga, który ma stanowić rolę jego naturalnego następcy w składzie. Niezależnie od miłości do klubu, zawodnik wciąż może zostać postawiony przed koniecznością odejścia.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 29 kwietnia 2019 | 16:06   

Fajny grajek, szkoda że dla nas niedostepny


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich