Ranocchia: Inter to moja rodzina

2 maja 2019 | 09:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Andrea Ranocchia przedłużył ostatnio wygasający kontrakt z Interem. W rozmowie z klubową telewizją, piłkarz nie ukrywał radości z tego faktu i zapewniał o przywiązaniu do czarno-niebieskich barw.

- W momencie wygaśnięcia mojej umowy, przygoda z Interem będzie liczyć sobie już 11 sezonów. To bardzo dużo i jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ ten klub jest moją rodziną. Negocjacje były proste i nie trwały długo. Cieszę się, że moja miłość została doceniona, mój profesjonalizm podczas treningów i meczów, w których brałem udział.

- Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dwóch lat osiągniemy cele, na które ten klub czeka już zbyt długo. Jako obrońca przeżyłem kilka ciężkich okresów w Interze, ale jest coraz lepiej. Mamy w kadrze graczy o doskonałej jakości i odnajdujemy nasz kształt. Przed nami jeszcze długa droga, lecz mam nadzieję, że przemierzymy ją tak szybko, jak to możliwe. Klub pokroju Interu musi powrócić do walki o tytuły. Jeżeli chodzi o obecne rozgrywki, musimy jak najszybciej zapewnić sobie udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, aby spokojnie rozpocząć planowanie przyszłości.

- Pozycja środkowego napastnika? Próbowałem dać z siebie wszystko. Oczywiście, nie jest to moja naturalna pozycja, ale starałem się zrobić wszystko, co w mojej mocy. Czasem wychodziło lepiej, czasem gorzej.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 2 maja 2019 | 10:41   

Może i do najlepszych nie należy, ale na każdym kroku widać że to Interista z krwi i kości. Nowa umowa zasłużona w 100%


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich