Marotta spotka się jutro z Simonianem

3 maja 2019 | 12:16 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Już jutro dojdzie do spotkania pomiędzy znanym menadżerem piłkarskim, Marcelo Simonianem, a Giuseppe Marottą. Agent ma świetne relacje z dyrekcją Interu, reprezentuje jednocześnie interesy kilku ciekawych piłkarzy.

Jednym z poruszanych tematów ma być podobno Sebastian Driussi. Środkowy napastnik Zenitu St Petersburg był już przy różnych okazjach łączony z przenosinami do Mediolanu. Według prasy stara miłość nie rdzewieje i w końcu do transferu mogłoby dojść latem. 23-latek miałby stanowić uzupełnienie linii ataku Nerazzurrich. W tym sezonie spędził około 2700 minut na murawie i zdobył 8 bramek, notując jednocześnie 11 asyst.

Simonian reprezentuje również interesy Andrea Adorante z Primavery Interu. 19-latek jest obecnie kontuzjowany, ale można już zacząć negocjacje w sprawie wypożyczenia, którym zainteresowana jest Pescara. Włoch był do niedawna kluczowym zawodnikiem wśród młodych Nerazzurrich, 28 występów przekuł na 13 bramek i 3 asysty.

Według raportu agent może chcieć zainteresować włodarzy Interu kilkoma wschodzącymi gwiazdami z argentyńskim paszportem. Padają nazwiska Cristiana Ferreiry, Facundo Medina i Lautaro Chaveza.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

paweloo7

paweloo7 3 maja 2019 | 13:36   

Śmiech na sali, kolejny pupilek spallettiego :D

martins2000

martins2000 3 maja 2019 | 18:03   

Raczej R.Manciniego.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 4 maja 2019 | 14:39   

Driussi do pary dwóch środkowych napastników z Martinezem w przyszłym sezonie to byłoby to !


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich