Nieudany żart i tajemnicza kontuzja

8 maja 2019 | 11:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dziennikarze La Gazzetta dello Sport zastanawiali się nad przyszłością Keity Balde w Interze. Piłkarz nie może być pewny swojego pozostania na Stadio Giuseppe Meazza, a w klubie rozważają słuszność wydania 34 mln euro na definitywny transfer skrzydłowego.

Keita Balde dość długo kazał nam czekać na rozkwit swojej formy w czarno-niebieskich barwach, lecz wreszcie odpalił i wydawało się, że piłkarz zdoła na stałe zagościć w wyjściowej jedenastce Luciano Spallettiego. Wszystko skończyło się jednak na meczu z Empoli, gdzie bramka Senegalczyka uratowała komplet punktów dla Interu. Następnie zawodnik doznał kontuzji podczas treningu, który na dłuższy czas wyłączyła go z obiegu i ponownie przewartościowała hierarchię w kadrze pierwszego zespołu.

Reporterzy LGdS ujawnili ostatnio historię, która mogła mieć znaczący wpływ na stan zdrowia piłkarza, a w konsekwencji może zadecydować nawet o jego klubowej przyszłości. Przypomnijmy, że już na początku lutego pojawiły się informacje o rychłym powrocie Senegalczyka do gry, lecz sytuacja uległa nagle diametralnej zmianie.

Powód? Keita miał paść ofiarą żartu zaplanowanego przez popularny program rozrywkowy Le Iena. Do sytuacji miało dojść 17 lutego w jednym z mediolańskich hoteli. Do emisji odcinka nigdy jednak nie doszło, a wszystko z powodu zawodnika, który nie wyraził swojej zgody. Co wydarzyło się na planie? Tego nie wiemy, lecz testy medyczne przeprowadzone kolejnego dnia w ośrodku treningowym Interu zasugerowały pogorszenie stanu zdrowia piłkarza. Ostatecznie skrzydłowy powrócił do gry dopiero 14 marca podczas rewanżowej rywalizacji z Eintrachtem. 

Źródło: gazzetta.it

Polecane newsy

Komentarze: 10

inter00

inter00 8 maja 2019 | 11:24   

Jeżeli faktycznie tak było to Inter powinien pozwać ten cały program do sądu

kretos

kretos 8 maja 2019 | 11:39   

Tym co pokazał w tym sezonie uważam ze nie jest wart tych pieniędzy, dla mnie nie jest wcale lepszy od Karamoha.

Rizzo

Rizzo 8 maja 2019 | 11:47   

Moim zdaniem ma wielki potencjał w ofensywie. Szkoda, że przez cały sezon nie mógł grać na lewym skrzydle bo karnet na pierwszy skład wykupił u Spalla Perisić.

wróbel1908

wróbel1908 8 maja 2019 | 11:50   

Najlepszą opcją było by przedłużenie wypożyczenia bo na wykup to nie przekonał chyba nikogo.

darren

darren 8 maja 2019 | 12:35   

No jeśli mamy go trzymać dalej na ławce, to ten wykup serio nie ma sensu.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 8 maja 2019 | 13:08   

Szkoda bo jest mega potencjał ale niestety kontuzje wszystko zaprzepaściły. Gdyby nie one pewnie posadziłby Perisica na ławie.

Van Dall

Van Dall 8 maja 2019 | 13:30   

Mimo kontuzji i sporadycznych występów na mało optymalnych pozycjach i tak wypracował statystyki lepsze od Perisicia, więc gdyby Spall nie był kretynem, to tak czy siak Ivanek powinien siedzieć na ławce.

Michał Salamucha

Michał Salamucha 8 maja 2019 | 13:53   

Ten program bardzo często robi żarty piłkarzom. Niektóre są mało przyjemne, więc wcale się nie dziwię, że Keita nie wyraził zgody.

Lethal Doze

Lethal Doze 8 maja 2019 | 19:57   

Przeciagnac wypozyczenie albo niech wraca

Snake

Snake 8 maja 2019 | 22:40   

Nie jest wart tych pieniędzy. Pare niezłych występów, ale i sporo takich, gdzie był niewidoczny.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich