CAMPIONI 2021

 

Ausilio bliski pozostania w Interze

8 maja 2019 | 11:48 Redaktor: konto usunięte Kategoria:Ogólna

Wszystko wskazuje na to, że Piero Ausilio pozostanie w Interze przez najbliższe lata. Rodowity Mediolańczyk związany jest z ekipą Nerazzurri od 1998 roku, z krótką przerwą w latach 2003-2005, gdy pełnił funkcję dyrektora sportowego Spezia Calcio.

Ausilio wygasa w ciągu najbliższych miesięcy obecny kontrakt, ale wszystko wskazuje na to, że zostanie on przedłużony o kolejne 3 lata. Przez chwilę mówiło się o ewentualnym przejściu Piero do Romy, lecz pomysł szybko legł w gruzach. Sam zainteresowany jednoznacznie określił się co do planów na przyszłość, łączać je w pełni z Interem.

Włoch ma także bardzo dobre relacje z klubowym CEO, Giuseppe Marottą. Ausilio doceniany jest też przez właściciela Suning, Stevena Zhanga. 

Nowy kontrakt dla Ausilio powinien być gotowy w ciągu najbliższych tygodni. Jak donoszą media, to właśnie Włoch stał za sprowadzeniem na San Siro Godina, choć ten nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony jako nowy nabytek Nerazzurri. Jedyną kwestią, która może jakkolwiek zagrozić nowemu kontraktowi Ausilio, może być - w najczarniejszym scenariuszu - zakończnie sezonu przez Inter poza pierwszą czwórką, co spowodowałoby niezakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. 

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

HeyaMakumba

HeyaMakumba 8 maja 2019 | 13:06   

Ja tam cenię sobie tego Pana oraz uważam, że robi dobrą robotę.

Snake

Snake 8 maja 2019 | 22:38   

Mieszane uczucia, ale lepszy on niż Branca :))


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich