Co dalej z bokami obrony?

8 maja 2019 | 15:15 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Nieuchronnie zbliża się koniec sezonu, a Inter niezmiennie od kilku lat ma problem z bokami obrony. W dzisiejszym wydaniu La Gazzetta dello Sport przygląda się temu zagadnieniu.

Zdaniem włoskich mediów pewnymi pozostania mogą być tylko Danilo D’Ambrosio oraz Kwadwo Asamoah. Zarówno Cedric jak i Vrsaljko nie zostaną wykupieni i po sezonie wrócą do swoich macierzystych zespołów. Jeśli chodzi o Dalberta, klub jeszcze nie wie, co zrobić z Brazylijczykiem, ale włodarze są gotowi rozważyć każdą ofertę. Lewy obrońca bowiem wzbudza spore zainteresowanie w Ligue 1.

W związku z tym Inter ma pozyskać w letnim okienku dwóch nowych bocznych obrońców. Zdaniem LGDS najbliżej Nerazzurrich wydaje się Danilo z Manchesteru City. Brazylijczyk miałby zarabiać 3.5 miliona euro i kosztować 15 milionów. Alternatywami dla niego są Kieran Trippier, którym interesuje się także Napoli, oraz Elseid Hysaj.  

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 8 maja 2019 | 17:43   

Zostawiłbym Dalberta, a na prawą obronę skupił się na Hysaju. Będziemy grali w Europejskich Pucharach, zmiennik dla Asamoah jest potrzebny a Dalbert nie grał jakoś bardzo fatalnie.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 8 maja 2019 | 19:05   

Asamoah, DD, Darmian, Danilo.

shakurspeare

shakurspeare 8 maja 2019 | 19:26   

Hysaj? To ja juz wole gumnego

Snake

Snake 8 maja 2019 | 22:36   

Dalberta sprzedać tylko w wypadku dobrej oferty a to raczej mało możliwe. Miał naprawdę przyzwoite mecze, kilka przeciętnych i ze trzy słabe. Ogółem jako zmiennik Kwadwo może być, a nikogo lepszego pewnie nie kupimy. Skupiłbym się na prawej stronie tak, żeby podnieść jakość, ale pewnie Ambroży będzie dalej podstawowym obrońcą, podczas gdy powinien być tylko zmiennikiem...

superofca

superofca 9 maja 2019 | 06:39   

Zostawić Dalberta, no faktycznie plan na rozwój... Otwórzcie oczy, to jest przypadek Davidium Santonum i jedyne co go ratuje to świadomość, że potencjalnych następców brak. (Przynajmniej lepszych)

Kiksu

Kiksu 9 maja 2019 | 06:41   

Dawać tego Arnolda z kogutów


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich