Ranocchia: Inter jest moją rodziną

9 maja 2019 | 09:10 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Gościem Sky Sport był Andrea Ranocchia, który udzielił włoskiej telewizji wywiadu. Obrońca mówił między innymi o przedłużeniu kontraktu i własnym rozwoju.

Odnowienie umowy:

- Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ dla mnie Inter zawsze był i jest moją rodziną. Zawsze starałem się dać wszystko, co mogłem. Nie było żadnych problemów ze znalezieniem porozumienia, by razem kontynuować tę historię. Jestem dumny z tego, co zrobiłem na boisku, a także z tego, co pokazałem moją postawą przez te lata.

- W ciągu ostatnich kilku sezonów wydoroślałem. Mimo że grałem mniej, zawsze trenowałem dobrze i pomagałem grupie. Doceniam i żyję każdą chwilą, w której noszę tę koszulkę. To szczęście grać w tej koszulce.

Walka o Ligę Mistrzów:

- Inter musi wrócić, by walczyć o tytuły i pracujemy nad tym, by tak się stało. W zeszłym roku zrobiliśmy pierwszy krok. W tym roku jeszcze nie zakończyliśmy drogi. Brakuje trzech meczów, uwaga jest maksymalna, a z każdym spotkaniem jest coraz mniej możliwości. Ostatnio nie wygrywaliśmy, ale zdobywaliśmy punkty.

- Zawsze staramy się trenować jak najlepiej. Wiemy, że następne mecze mają ogromne znaczenie. Musimy zdobyć sześć punktów lub nawet więcej. Musimy dążyć do zwycięstw. Mamy solidne podstawy i możemy wygrać ze wszystkimi, ale nie składam obietnic naszym kibicom. Uważam, że zasługują oni na radość z awansu do Ligi Mistrzów.

Źródło: Sky Sport

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich