CEO Sprzedaży Interu: Czuć wielkie podekscytowanie

10 maja 2019 | 10:41 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Tal Moriah pełni funkcję dyrektora sprzedażowego Nerazzurrich. Z Inter TV rozmawiał na temat International Champions Cup, czyli rozgrywek, w których Interiści wezmą udział latem.

- Byłem w Singapurze i w Chinach, jest tam sporo ekscytacji z powodu przyjazdu Interu do Azji. Nasi rynkowi partnerzy nie mogą się doczekać doświadczeń, które stworzy ta okazja w regionie, gdzie wsparcie dla Nerazzurrich jest bardzo silne - ocenił.

- Chciałbym podziękować Suning, więź między Europą i Azją jest bardzo mocna. Mamy miliony fanów w Chinach i 300 tys. w samym Singapurze. To świetnie się składa, że Singapur jest zlokalizowany w pobliżu Indonezji, gdzie znajduje się 29 milionów kibiców. Spodziewamy się fanów z całej południowo-wschodniej Azji, którzy przyjadą, żeby zobaczyć swoich bohaterów.

- Azjatyccy fani będą mieli okazję powrócić do interakcji z drużyną i zawodnikami. Poziom podekscytowania jest naprawdę wysoki, jest nadzieja poszerzyć zarówno rzeszę sympatyków, jak i aktywność reklamową, wykonując krok naprzód w prezentacji Interu w regionie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kiksu

Kiksu 10 maja 2019 | 11:55   

Jakie oni tam w Azji muszą pierdolic kocopoly tym kibicom ze mamy co rusz milion ich wiecej xD

Hagaen

Hagaen 12 maja 2019 | 09:48   

Szkoda, że nasz region olewają ;/


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich