Dyrektor Cagliari: Ciężko będzie zatrzymać Nicolo

11 maja 2019 | 11:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nicolo Barella od dłuższego czasu przymierzany jest do Interu Mediolan, lecz chętnych na pozyskanie pomocnika Cagliari nie brakuje również poza Italią. Dyrektor sportowy Sardyńczyków wyznał, że niezwykle ciężko będzie utrzymać go w klubie na kolejny sezon.

- Marzymy o zatrzymaniu Barelli, ale szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy jest to możliwe. Dwa włoskie kluby chcą go pozyskać. Zobaczymy... W poprzednim roku odrzuciliśmy już wiele ofert, jak chociażby letnią propozycję Atletico. 

- Naprawdę nie wiem, czy Barella z nami zostanie. Nie ma na to żadnej gwarancji, chociaż w styczniu nie rozważaliśmy żadnych propozycji - zakończył Marcello Carli. 

Sam piłkarz stara się nie wybiegać nadmiernie w przyszłość i koncentruje się na udanym zakończeniu rozgrywek w barwach Cagliarii. W rozmowie ze Sport Mediaset wyznał jednak, że jego prywatnym faworytem pozostaje angielska Premier League:

- Pozostały jeszcze trzy mecze i pragnę dać z siebie wszystko. Potem usiądę z moim agentem i prezydentem Cagliari, aby ocenić, co będzie najlepsze dla mnie i dla klubu. Nic nie wiem o porozumieniu z Interem. W tej chwili, angielski futbol jest najpiękniejszy, ponieważ oba europejskie finały zostaną rozegrane przez angielskie zespoły.

- Zawsze powtarzam, że od dziecka zachwycałem się Dejanem Stankoviciem. Potem dorastając poznałem Daniele Contiego i nie mógł nie stać się moim idolem. Pod względem stylu gry przypominam nieco Nainggolana, chociaż mamy różną charakterystykę. Bardzo podobał mi się również Steven Gerrard. 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 3

HeyaMakumba

HeyaMakumba 11 maja 2019 | 14:25   

Będziesz w końcu u nas gościu czy nie ?

Darkos

Darkos 11 maja 2019 | 14:53   

Barella > De Paul.

Vancore

Vancore 11 maja 2019 | 20:59   

depol>gowno>barella takie sa fakty dla tych co ogladaja cagliari


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich