Conte i Oriali znowu razem

12 maja 2019 | 11:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dzień bez Antonio Conte dniem straconym. Włosi umacniają się w przekonaniu, że charyzmatyczny szkoleniowiec przejmie stery w Interze Mediolan.

Dzisiejsze wydanie La Repubblica informuje, że negocjacje z byłym selekcjonerem znajdują się już na finiszu. Chińskie władze klubu wyraziły swoją aprobatę dla zatrudnienia Conte, więc kwestie ekonomiczne nie powinny stanowić żadnego problemu. Włoch miałby podpisać 3-letnią umowę, która zagwarantowałaby mu zarobki w granicach 8-9 mln euro.

Nowy szkoleniowiec miałby oczywiście wolną rękę w doborze swoich współpracowników. La Repubblica sugeruje, że zatrudnienie Antonio Conte byłoby równoznaczne z powrotem Gabriele Orialiego. Panowie pracowali już wspólnie w pierwszej reprezentacji Italii. Popularny Lele miałby pełnić rolę kierownika zespołu.

Źródło: La Repubblica

Polecane newsy

Komentarze: 3

Hagaen

Hagaen 13 maja 2019 | 10:16   

Lele wróć! Ausilio, Marotta, Oriali - ciekawie to wygląda, szkoda, że Sabatini odszedł, bo to chyba najlepsza paka tego typu. Jeszcze tylko trener który stawia na młodych, daje im czas i margines błędu i może być nieźle.

Snake

Snake 13 maja 2019 | 11:49   

Jaki margines błędu... Chińczycy cisną i chcą powrotu do topu, a nie ogrywania młodych. To nie Ajax. Poza tym wydaje mi się że Conte będzie tak samo betonowy w zmianach, jak każdy inny włoski trener.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 13 maja 2019 | 13:18   

@Snake - Conte będzie tak samo betonowy w zmianach, jak każdy inny trener na świecie bez względu na narodowość ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich