Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

14 maja 2019 | 08:39 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W poniedziałek, meczem Inter - ChievoVerona, zakończyła się 36. kolejka Serie A. Nerazzurri, mimo kiepskiego stylu gry, pokonali przeciwników 2:0. Po meczu piłkarze jednogłośnie stwierdzili, że ta rywalizacja była bardzo trudna.

Matteo Politano:

- To był podstawowy cel. Gra nie układała się tak, jak ją zaplanowaliśmy. Wobec tego ważne było, by się odblokować i udało się to po mojej bramce. Po ostatnich remisach musieliśmy wygrać, by wrócić na trzecie miejsce.

Radja Nainggolan:

- W tym meczu trudno było znaleźć odpowiednią przestrzeń. Po zdobyciu bramki grało nam się nieco łatwiej. W kolejnych dwóch meczach, wszystko będzie w naszych rękach.

- Do końca sezonu pozostały dwa spotkania. Wystarczy zdobyć punkty, by zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Wszystko zależy od nas i zrobimy to razem, dla wspólnego celu. Wszyscy, którzy tutaj są, dają z siebie wszystko. Będziemy szukać zwycięstwa w meczu z Napoli.

Kwadwo Asamoah:

- Nie był to łatwy mecz. To zwycięstwo, było dla nas bardzo ważne. Cieszę się z tego wyniku. To zasłużone zwycięstwo. Teraz musimy ciężko pracować, by dobrze zakończyć ten sezon i awansować do Ligi Mistrzów. Mamy przed sobą dwa mecze. Nie możemy czekać na wyniki innych drużyn. Musimy zagrać i wygrać.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Lambert

Lambert 14 maja 2019 | 13:41   

wiadomo co z nogą Matiego?

HeyaMakumba

HeyaMakumba 14 maja 2019 | 23:12   

Podobno jeszcze trzyma się biodra ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich