Nainggolan: Kontuzje to nie wynik stylu życia

15 maja 2019 | 11:29 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Radja Nainggolan udzielił dość obszernego wywiadu dla jednego z popularnych włoskich portali. Opowiadał w nim o wszystkich istotnych sprawach z mijającego sezonu.

- Życie w Mediolanie jest diametralnie różne od tego w Rzymie. Tutaj można chodzić po ulicy w spokoju. W Rzymie kibice szaleją, kiedy zobacza zawodnika Romy na ulicy. Mediolańczykom trudniej zaimponować.

- Różnice między Romą i Interem nie są takie duże. Oba kluby chcą pomniejszyć różnicę do Juventusu w pięknym, nastawionym na atak futbolu. Tak samo jak AC Milan.

- Nie odczuwam presji. Sam narzucam sobie wysokie wymagania, więc nie przeżywam tej ze strony mediów, czy też kibiców. Jestem zwycięzcą, który chce wygrywać w każdym meczu.

- W tym roku dobrze spisujemy się jako zespół i wszystko wskazuje na to, że osiągniemy najważniejszy cel, czyli grę w Lidze Mistrzów. W tym sezonie odpadliśmy wcześnie, ale trafiliśmy w grupie na dwóch półfinalistów.

- Osobiście miałem nadzieję dać więcej drużynie, ale z powodu kontuzji nie byłem w stanie utrzymać stałej, wysokiej formy. To rozczarowanie, ponieważ wciąż czuję się młody i pełen energii.

- Miałem poważną kontuzję, jeśli takie rzeczy przytrafiają się zaraz przed startem sezonu, to jest pewne, że rok będzie irytujący. Zwykle widać to po zawodnikach, którzy biorą udział w letnich przygotowaniach.

- To oczywiste, że nie mam już dwudziestu lat. Kontuzje nie były wynikiem mojego stylu życia. Czuję się młody i każdy w klubie może to poświadczyć. Jestem pierwszy do robienia żartów i utrzymywania dobrej atmosfery w zespole.

- To był błąd bramkarza - powiedział o swojej bramce w Derby d'Italia - Jednak bez odrobiny szczęścia nigdzie się nie dojdzie.

Źródło: forzaitalianfootball.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 15 maja 2019 | 12:05   

Kontuzje się przytrafiają każdemu. Pecha można mieć a teraz Radja pokazuje to co chcieliśmy zobaczyć od początku sezonu. Myślę że jak będą unikać go urazu to w przyszłym sezonie da nam wiele radości

castillo20

castillo20 15 maja 2019 | 23:06   

Otóż to, zajebisty piłkarz, charyzmatyczny gość

Lambert

Lambert 16 maja 2019 | 12:23   

od kilku meczy sie zdecydowanie wyróżnia od reszty

HeyaMakumba

HeyaMakumba 16 maja 2019 | 13:00   

To już ma nie wracać do Romy za Zaniolo ? :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich