Czy Icardi zostanie w Interze?

16 maja 2019 | 10:42 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Letnie okno transferowe zbliża się wielkimi krokami. Ktoś odejdzie, ktoś przyjdzie, prasa podsuwa czasami rozsądne, a niekiedy szalone koncepcje. Jak będzie z Mauro Icardim?

Fachowcy Sky Sport uważają, że Icardi zdecyduje się na pozostanie w Mediolanie. Wczoraj informowaliśmy o możliwym zainteresowaniu ze strony Atletico Madryt. Dziennikarze twierdzą, że nawet jeśli wpłynie oferta, Argentyńczyk nie zdecyduje się na odejście. Przyczyną ma być zmiana osoby szkoleniowca. Wiele będzie zależało od spotkania obu panów i przebiegu ustaleń z nowym trenerem. Bo w to, że Conte zastąpi Spallettiego, wątpi coraz mniej osób.

CalcioMercato przytacza dzisiaj ciekawe wypowiedzi ludzi z bezpośredniego otoczenia dwukrotnego króla strzelców Serie A. Letterio Pino należy do ścisłych współpracowników Icardiego.

- Znamy się dobrze z Mauro od kiedy miał 17 lat i po raz pierwszy pojawił się we Włoszech. To wspaniały człowiek, który nie zasłużył na to, co go spotkało. Nie chcę wchodzić w szczegóły, które pozbawiły go opaski kapitańskiej, jednak nie zdradził i nie zdradzi Interu nigdy.

- Czy pozostanie w Interze? Jako fan mam nadzieję, że tak, jako profesjonalista też tak sądzę.

Przypomnijmy, że w podobnym tonie wypowiada się obecnie również jego agentka i małżonka, Wanda Icardi. W ostatnim programie Tiki Taka poinformowała, że pomimo ofert zatrudnienia Mauro jest zdeterminowany do pozostania w Mediolanie. Małżeństwo kupiło niedawno nowy dom, co również można traktować jako niewerbalną deklarację.

Zmiana sposobu narracji ze strony otoczenia 26-latka wskazuje na to, że dziennikarze Sky Sport mogą mieć rację. Wprost proporcjonalnie do ilości przesłanek potwierdzających zatrudnienie Conte rośnie też liczba wydarzeń wskazujących na pozostanie Mauro. Znany konflikt ze Spallettim i bałkańską częścią zespołu najpewniej odejdzie w niepamięć, kiedy w Mediolanie zabraknie Toskańczyka i uszczupli się kolonia Chorwatów. Taki scenariusz wydaje się aktualnie najbardziej prawdopodobny.

Źródło: sempreinter.com, inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 10

inter00

inter00 16 maja 2019 | 11:02   

Jeżeli Spal zostanie to Icardi odejdzie. Podobno Conte też go nie widzi w drużynie. Jak dla mnie jedyne co można zrobić w jego sprawie to sprzedać

maestro84

maestro84 16 maja 2019 | 11:24   

Coraz bardziej jestem zwolennikiem tego, żeby wyczyścić tą próchnicę do spodu i nie zarażać zdrowego organizmu. Tak więc Icardi out, Perisic out, Spaletti out. Uważam podobnie jak @TheBartman, chociaż moim zdaniem Perisiciowi i Spalowi też należy się godne pożegnanie.

Internaldo

Internaldo 16 maja 2019 | 11:25   

Godnie pożegnany? A kim on jest i co takiego wielkiego zrobił żeby być tak żegnanym? Bez przesady

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 16 maja 2019 | 11:32   

Nie ma mowy o wyczyszczeniu jeżeli ktoś z osi konfliktu zostanie. Jedynym, który miałby do tego prawo jest Spalletti. Temat przerosl zarządzającym klubem

Rizzo

Rizzo 16 maja 2019 | 12:27   

W sumie to racja, jest nikim xD Strzelił tylko tyle samo goli dla Interu co Vieri z tą różnicą, że miał Kuzmanovicia, Schelotto i Jonathana u boku, a nie Ronaldo czy Recobe ;p

HeyaMakumba

HeyaMakumba 16 maja 2019 | 12:50   

Icardi, Perisic out i w sumie dobrze, że Zhangowie podjęli decyzje (chyba raczej wszystko przesądzone) o zwolnieniu Spallettiego. To jedyna droga do oczyszczenia organizmu - wyciąć wszystkie komórki zarażone tym rakiem ale idąc tym tokiem rozumowania podobno Handa i Brozo też brali czynny udział w tym zamieszaniu o czym wszyscy zapominają.

krychu339

krychu339 16 maja 2019 | 13:06   

No tak, nie ma to jak Inter. Przyjdzie nic lub niewiele lepszy Lukaku z 2x większą pensją, albo co gorsza Dżeko z niewiele niższą.

maciosincho

maciosincho 16 maja 2019 | 13:57   

Tak jak wiekszosc pisze najlepsze rozwiązanie pożegnać wszystkich i zrobić im benefis na koniec dac dyplomy i czekoladki

Darkos

Darkos 16 maja 2019 | 19:19   

Coś mu się porobiło w głowie od tego blond glonojada. Jak będzie godny następca to nie będę płakać za nim. Ale zdecydowanie trzeba się z nim rozstać honorowo - swoje dla Interu zrobił.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich