Skriniar: Cenię sobie zaufanie

16 maja 2019 | 15:27 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Milan Skriniar przedłużył kontrakt z Interem. Słowak będzie w Mediolanie conajmniej do 2023 roku. - Po sezonie w Sampdorii nie spodziewałem się, że od pierwszego meczu będę grać we wszystkich spotkaniach - skomentował zadowolony obrońca.

Odnowiłeś umowę. Teraz czas na skok jakościowy Interu. Też na to liczysz?

- Jasne. Chcemy skoku jakościowego. Brakuje nam zaledwie trzech punktów, by zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. To jest dla nas ważne. Musimy to zrobić, a następnie pracować na sto procent i uzyskać jak najwyższy poziom.

Na wszystko zapracowałeś bardzo szybko. Jesteś tym zaskoczony?

- Byłem trochę zaskoczony, ponieważ w piłce nożnej wszystko idzie szybko. Od razu miałem pozytywne odczucia - ze strony fanów, klubu, trenera. To dało mi pewności siebie. Zagrałem we wszystkich meczach i byłem z tego zadowolony.

Przed wami skomplikowane ostatnie dwa mecze, a później kolejna przyszłość. Myślisz, że w przyszłym sezonie możecie zmniejszyć dystans do Juventusu?

- W Serie A nie ma łatwych meczów. Chcemy wygrać z Napoli, byśmy mogli być spokojnie. Potrzebujemy trzech punktów. Z pewnością chcemy iść dalej i od początku następnego sezonu pracować, by spróbować dotrzeć na szczyt.

Mówiłeś wiele o zaufaniu klubu. Czego oczekujesz względem tego?

- Cenię sobie zaufanie. Od początku je zyskałem. Po sezonie w Sampdorii nie spodziewałem się, że od pierwszego meczu będę grać we wszystkich spotkaniach. To sprawiło, że jestem szczęśliwy.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich