Oceny GdS za mecz z Napoli

20 maja 2019 | 08:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

La Gazzetta dello Sport wystawiła oceny za wczorajszy mecz Napoli 4:1 Inter. Zobaczmy jak oceniono piłkarzy Interu Mediolan.

Najwyższą ocenę otrzymał Matteo Politano któremu przyznano 6. Najniższej ocenionym graczem jest Asamoah, który dostał 4. Inter jako drużyna utrzymał bardzo niską ocenę 4.

Źródło: gds

oceny

Komentarze: 8

20 maja 2019 | 08:04

Nie było jeszcze tak niskiej noty dla Spala.

20 maja 2019 | 08:26

I tak za wysokie te oceny.

Ippon

Ippon

20 maja 2019 | 09:34

Błędem było wystawienie samego martineza. Jak dla mnie powinien w takich meczach siedzieć na ławce i wchodzić na zmęczonych. Również błędem było wprowadzanie politano od początku skoro nie był gotowy. No i szkoda ze Vecino nie zagrał. Bo skoro kilka meczy gra vecino i valero i przychodzi ważny mecz i do pomocy wpycha się galge i brozo, który kartkował to nie ma nici porozumienia. Ponadto wynik zamazuje trochę obraz gry. W drugiej połowie gdy napoli nie robiło wysokiego presingu grało się nam dużo lepiej. Dużo prostych błędów asamoaha ale też uratował kilka razy. Ocena dla Icara lekko zaniżona. W drugiej połowie był najaśniejszym punktem,"wywalczł" karnego oraz go pewnie wykonał. Mimo wszystko spala bardzo polubiłem.

aspirynaA

aspirynaA

20 maja 2019 | 14:49

Ippon, sam Martinez miał poprzeczkę i prawie gola po wybiciu Koulibaly. Więc raczej się sprawdził.

maciosincho

maciosincho

20 maja 2019 | 17:51

(edycja 2019.05.20 17:51 / maciosincho)

maciosincho

maciosincho

Jedyna ocena która jest nieadekwatna to macuit powinien dostać z 8 nawet 8, 5 szczególnie za ten powrót w pierwszej połowie i Sprint na 40 metrów. Swietny interes zrobił Napoli biorąc go Lille.