Spalletti: Jest ciężar emocjonalny

25 maja 2019 | 20:04 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Za nami ostatnia w tym sezonie, przedmeczowa konferencja prasowa. Luciano Spalletti mówił między innymi o tym, jak ważne spotkanie zagra jego drużyny, ocenił rywala, a także wyjaśnił stan zdrowotny swojego zespołu

- Jutrzejszy mecz ma takie samo znaczenie, jak mecz z Lazio rok temu. Jest z pewnością ogromny ciężar emocjonalny, ale jesteśmy do tego trochę przyzwyczajeni. Myślę, że zespół miał odpowiednie treningi, by przygotować się do tej konfrontacji, bez względu na towarzyszącą presję.

- Nasi kibice uwielbiają Inter. Lubię mecz domowe. Nasi fani wiedzą, jak się zachować. Zawsze zachowywali się we właściwy sposób i byli blisko drużyny. Piłkarze muszą spełnić ich oczekiwania i dać ludziom z trybun satysfakcję.

- Empoli ma się teraz dobrze, ale jasne jest, że passa może się skończyć. Musimy być mocni i pokazać to, co najlepsze. Mam nadzieję, że drużyna pokaże te elementy, które towarzyszyły nam w wielu meczach. Mamy także chęci wprowadzenia po raz drugi Interu do Ligi Mistrzów.

- Emocjonuję się wszystkimi meczami. Musimy wierzyć w siebie i mieć siłę umysłu, by móc osiągnąć ważny cel.

- De Vrij? Wyzdrowiał i jest dostępny. Nawet Politano może grać, bo prawie wszystko jest z nim w porządku. Moim zdaniem wielu zasługuje na pozostanie w Interze. Jutro wszyscy jesteśmy tutaj.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

superofca

superofca 25 maja 2019 | 21:36   

Aż mi go żal. c'est la vie (musiałem sprawdzić jak się poprawnie pisze po francusku).

Darkos

Darkos 26 maja 2019 | 10:28   

Jesteście przyzwyczajeni do ciężaru emocjonalnego? To dlatego wszystkie ważne mecze pod presją w sezonie przegraliście w kiepskim stylu? A weź Spal już się zawijaj stąd...

Recobazpomorza

Recobazpomorza 26 maja 2019 | 11:02   

Czuć, że to już koniec. Gadka od niechcenia.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich