Lautaro: Sytuacja z Icardim była trudna

28 maja 2019 | 14:14 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Ligowe zmagania zakończone, lecz nie wszyscy gracze Interu mogą natychmiast udać się na zasłużone wakacje. Już 14 czerwca startuje bowiem turniej Copa America. Nadzieje na sukces z reprezentacją Argentyny ma zapewne Lautaro Martinez, który wyjechał już na zgrupowanie kadry.

- Podróż była długa, ale cieszę się, ponieważ jesteśmy tutaj, aby dokonać czegoś specjalnego w koszulce Argentyny. Musimy dołożyć wszelkich starań, żeby dojść możliwie jak najdalej. Od jutra ruszamy do pracy. Muszę trenować ze wszystkich sił, a trener podejmie decyzje. Z fizycznego punktu widzenia czuję się dobrze. Duet z Aguero? Decyzja należy do selekcjonera, my musimy tylko pracować.

- Dotarliśmy do Ligi Mistrzów, która stanowiła nasz cel. Było ciężko, ale udało się. Do ostatniego dnia musieliśmy być zaangażowani w walkę o awans. To było trochę dziwne, ale najważniejsze, że dokonaliśmy tego.

- Sytuacja z Icardim nie była łatwa dla klubu i dla drużyny. Wszystko zostało jednak rozwiązane, jestem szczęśliwy, że do nas wrócił. Widzieliśmy, jak ważny był dla zespołu. Teraz musimy skupić się już na przyszłości. Mam przed sobą ważny cel, jakim jest Copa America.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 5

Darkos

Darkos 28 maja 2019 | 17:42   

Oby go nie pogonili nasi ani Dżeko nie zastąpili. To może być klasa światowa. Mam nadzieję że to widzą.

Matt1

Matt1 28 maja 2019 | 21:00   

Sorry, ale mnie Lautaro nie przekonuje. Jednakze glupota byloby sie go pozbywac. Jest mlody, glodny i jeszcze za wiele nie pokazal. A stac go na to, na pewno. Moze inny trener wykrzesa z niego ogien

superofca

superofca 28 maja 2019 | 23:47   

Grzechem byłoby mówić, że Lautaro nie wypalił ale kiedy już grał regularnie liczyłem na więcej, choćby ze 3 bramki i asysta w ostatnich pięciu kolejkach.

Rahi

Rahi 29 maja 2019 | 10:03   

Ciężko coś grać, jak cały zespół nic nie gra

damianekk1985

damianekk1985 29 maja 2019 | 13:22   

To był jego 1 sezon bez wypożyczenia więc nie można oczekiwać cudów tym bardziej w tak specyficznej lidze i klubie z presją. Myślę że sprostał a będzie tylko lepszy jeśli będzie grał


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich