Agent: Lautaro może konkurować z każdym

29 maja 2019 | 13:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Lautaro Martinez spokojnie przygotowuje się do występu na Copa America. Argentyńczyk ma za sobą niezły debiutancki sezon w barwach Interu, a jego agent ma nadzieję, że kolejny okaże się jeszcze bardziej udany.

Alberto Beto Yaque udzielił wywiadu dla portalu PassioneInter, w którym odpowiadał m.in. na pytania o zmianę na ławce trenerskiej Interu i ewentualną rywalizację z nowymi napastnikami.  

O przyjściu Antonio Conte:

- Nie wiem, czy przyjdzie Conte, czy Spalletti zostanie. Mam tylko nadzieję, że zawodnik będzie mógł liczyć na zdecydowanie większą ciągłość występów. Mam nadzieję, że rozpatrywany jest do wielu sposobów gry i osiągnie wystarczającą ilość gier.

O Dżeko i Lukaku:

- Lautaro jest gotowy konkurować z każdym. Jeżeli pojawią się ci dwaj wspaniali gracze, będzie to dla niego przyjemna rywalizacja. Najważniejsza dla niego jest ciągłość występów, aby każdy miał szanse się wyrazić na boisku. Innymi słowy, zdrowa konkurencja.

O nowym kontrakcie:

- Nie, nie rozmawialiśmy o tym. Ja zawsze powtarzam, że czekam na Inter z maksymalną dostępnością z naszej strony. Mamy doskonałe relacje z kierownictwem. Jesteśmy bardzo spokojni. Oczywiście Lautaro urósł w siłę i Suning wie, że obecnie jest oceniany jako jeden z czołowych graczy na świecie, a inne europejskie kluby chciałyby go sprowadzić. Jesteśmy spokojni i zawsze chętni do dialogu.   

 

Źródło: passioneinter

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 29 maja 2019 | 14:10   

Jako jeden z napastników w 3-5-2 Conte, będzie wyśmienity

Maciej Pawul

Maciej Pawul 29 maja 2019 | 14:31   

Odpłynął z tym "jeden z najlepszych napastników na świecie", ale taka rola sprzedawcy, żeby zachwalać towar.

mati12

mati12 29 maja 2019 | 14:44   

Tragedia ta wypowiedź to tak jakby mówić o osiągnięciach Stępiński ego w Chievo czy Lassagne w udine niech zagra jeden dobry pełny sezon bo takich sezonowych graczy to jest pełno na całym świecie. Pio Pio strzeli tyle samo bramek w Genoi, i ten najlepszy napastnik przegrał rywalizację z Cieniem Mauro którego stawiam w formie w jednym szeregu z najlepszymi. Wkurza mnie taki zachwyt nad jego osoba cieszę się że gra u nas ale ostatnie występy, były w jego wykonaniu jak i Interu parodia jak drużyny tak napastnika

paweloo7

paweloo7 29 maja 2019 | 15:43   

popieram wypowiedz @mati12, nie ma co się podniecać kilkoma dobrymi występami, Dalbert też miał fantastyczny sezon przed przyjściem do nas, lecz to był roczny wybryk i nic więcej. Więc ja osobiście bym się wstrzymał z takimi wypowiedziami na temat Lautaro.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich