Q & A - zadaj nam pytanie

30 maja 2019 | 10:24 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Korzystając z faktu, że sezon ligowy jest już za nami i naszej redakcji odeszły obowiązki związane z pracą przy meczach Interu,  postanowiliśmy zorganizować całodniową sesję Q&A (Questions and Answers, tłum. Pytania i Odpowiedzi).  Przez cały dzień możecie zadawać nam pytania, a my postaramy się na nie odpowiedzieć najlepiej i najszybciej jak to możliwe!

Dlaczego to robimy?
Zależy nam na większej interakcji w naszym serwisie. Chcemy zrobić coś nowego.

Gdzie może zadawać pytania?
- w komentarzach pod specjalnym postem na naszym FB
- w komentarzach pod tym wpisem
- pytania można kierować ogólnie do całej redakcji lub do poszczególnych osób z redakcji

O co można pytać?
W zasadzie o wszystko*, z zachowaniem kultury i dobrego smaku. Liczymy przede wszystkim na pytania związane z Interem, piłką nożną, naszym serwisem. Otwarci jesteśmy również na inne tematy. Piłka po Waszej stronie.

Będziemy starali się odpowiadać na bieżąco jednak biorąc pod uwagę nasze różne obowiązki, może się zdarzyć że nasze odpowiedzi pojawią się dopiero pod koniec dnia.

* Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia udzielania odpowiedzi na niektóre pytania bez podawania przyczyny odmowy.

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 70

kretos

kretos 30 maja 2019 | 10:31   

Praca dla redakcji intermediolan.com jest Waszą jedyną pracą, czy robicie coś jeszcze i jest to dla Was jedynie pasja i hobby ?

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 10:35   

Każdy z nas albo pracuje albo studiuje . Dla mnie intermediolan.com to wielka pasja.

Kiksu

Kiksu 30 maja 2019 | 10:35   

Dlaczego jeszcze żaden z redaktorów nie został zaproszony do studia Eleven jako ekspert? :D

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 10:37   

To pytanie nie do nas, a do stacji Eleven :) Jesteśmy otwarci na propozycje.

alberto

alberto 30 maja 2019 | 10:39   

Pytanie do Anety. Jak odnajdujesz się w środowisku piłkarskim i redakcyjnym gdzie są prawie sami mężczyźni?

alberto

alberto 30 maja 2019 | 10:41   

Pytanie do Błażeja. Jak długo jesteś w redakcji intermediolan.com?

Kiksu

Kiksu 30 maja 2019 | 10:41   

Gadau gadu a lucek już offline

kretos

kretos 30 maja 2019 | 10:54   

Dobrą robotę robicie Panowie i Panie :D odwiedzam codziennie po kilka/kilkanaście razy. Trzymajcie tak dalej !!! ;)

wróbel1908

wróbel1908 30 maja 2019 | 10:56   

Pytanie do Błażeja jesteś z zawodu dziennikarzem albo przynajmniej studiowałeś coś w tym kierunku? Kilka razy w Eleven twoje zapowiedzi meczowe cytowali i chwalili

Biały

Biały 30 maja 2019 | 11:01   

O ile to nie tajemnica, ile unikalnych odwiedzin miesięcznie notuje serwis? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że waha się to w zależności od pory roku/sezonu (podejrzewam, że w czasie mercato serwer grzeje się dość mocno :) ).

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 30 maja 2019 | 11:01   

alberto, doskonale! Nie mam z tym problemu :) z babami, jak to z babami - trudno sie dogadac, wiec w sumie towarzystwo facetow mi odpowiada :D

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 11:13   

@Biały Nie bardzo chcę mówić szczegółowo ale faktycznie waha się to zależnie od mięsiąca / sezonu i tego co się dzieje w klubie. Zazwyczaj najlepszy okres to wakacje i właśnie mercato. Co do serwera to daje radę a czasem bywa , że w jednej chwili wejdzie na stronę 200-400 osób. I działało normalnie.

DiegoLopez

DiegoLopez 30 maja 2019 | 11:15   

Pytanie do każdego, ile macie lat?

el_loco

el_loco 30 maja 2019 | 11:16   

Wiemy już, że Luciano odchodzi, a Inter ma ponoć zapłacić jemu 25 mln z racji rozwiązania umowy. Prawda to czy fałsz? Ma to być jednorazowa kwota czy np. za każdy rok kontraktu, który jemu został?

master

master 30 maja 2019 | 11:17   

Może grubo zacznę bo 3 pytania:

1. Będzie to rozwinięcie pytania pierwszego, ponieważ wszyscy pracujecie lub studiujecie ponad intermediolan.com. Czy wasza praca/studia w jakikolwiek sposób jest związana z dziennikarstwem (ktoś pytał o Błażeja ale może bym to rozwinął na całość redakcji niekoniecznie z podawaniem personaliów itp.)?

2. Rozumiem, że nie siedzicie permanentnie w Mediolanie i nie ganiacie za Marottą/Spalettim/Zhangiem Jr./Icardimi itp. etc. osobiście w celu zdobycia aktualnych informacji o klubie lecz korzystacie z portali/informacji mówiących o Calcio/Interze i tu pojawia się pytanie. Czy korzystacie z portali wyłącznie włoskich (nie wszystkie oferują możliwość czytania po angielsku więc zakładam włoski język obowiązkowy), czy też zdarza się, żeby treściwe informacje o Interze znajdowały się najpierw w innych źródłach bardziej globalnych?

3. Grubo oddzielacie plew od ziarna żeby nie pisać byle czego? Ja wiem, że się nie da od tak napisać, że co piątą informację wrzucamy, ale jakaś sugestia jak wg. Was z doświadczenia to wygląda procentowo np. 10-20% informacji nadaje się do publikowania, reszta to plotki/kaszana/dziennikarskie fanaberie.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 11:17   

@DiegoLopez ja mam 33 lata ale w sumie to chyba każdy z nas ma w profilu podane, wystarczy kliknąć w nasze profile ;)

el_loco

el_loco 30 maja 2019 | 11:19   

PS. Świetna inicjatywa.
Moglibyście włączyć powiadomienia jak u "konkurencj".

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 11:23   

@El_Loco Spalletti ma umowe do 2021 więc Inter będzie musiał jemu i jego ludziom wypłacić rekompensatę lub płacić pensję do końca trwania umowy lub dopóki nie znajdą nowej pracy. Nie wiem jak to jest, media piszą że ogólnie będzie to kosztować Inter 25 milionów ale na pewno nie jest o kwota jaką Spalletti dostanie do ręki. To cały koszt Interu jaki poniesie z tytułu tego zwlolnienia.

Michał Salamucha

Michał Salamucha 30 maja 2019 | 11:25   

@Diego Lopez 22

@master
1. Wiąże moją przyszłość z dziennikarstwem, jestem także redaktorem na innej stronie, a co z tego wyjdzie to zobaczymy.
2. Ja osobiście korzystam wyłącznie z włoskich stron.
3. Ja ogólnie nie lubię pisać dużo o plotkach :p jednak staramy się wrzucać wszystko, nawet najmniejsze ploty.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 11:28   

@El_loco: powiadomienia o komentarzach? od dawna planuję zrobić możliwość odpowiadania na komentarze tak jak to jest na facebooku i wówczas osoba, na której komentarz jest odpowiedź, dostaje powiadomienie na stronie i na maila (chyba , e wyłączy powiadomienia na maila). Miało być to już przy poprzedniej wersji serwisu, nawet baza danych jest już pod to przygotowana ale dokończenie zostawiłem to na później. A jak się zostawia coś na później to potem... wiesz jak jest :)

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 30 maja 2019 | 11:35   

alberto - Szczerze, to nawet nie pamiętam ale najpewniej od 2012, 2013 roku. Na początku pisałem pod nickiem Alvaro 8.

wróbel1908 - Faktycznie cytowali, ale nie spotkałem się żeby podawali źródło. Inaczej z TVP Sport, które potrafiło się przyznać, gdzie znalazło info. Nie pracuję jako dziennikarz, ani nigdy nie studiowałem w tym kierunku. Jestem zwyczajnym kibicem, który pisze dla innych kibiców najlepiej jak potrafi :D

DiegoLopez - 29 lat

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 11:44   

@Master

1) Nie pracuję jako dziennikarz, a moje wykształcenie też nie ma z tym żadnego związku. W serwisie odpowiadam jednak za kwestie techniczne oraz grafikę i również tym zajmuję zajmuję się w życiu zawodowym. AA zapomniałem o jednym: przez krótki czas byłem fotoreporterem i relacjonowałem mecze Legii Warszawa dla jednego z większych portali w PL, byłem też ich wysłannikiem na Euro 2012. Świat mediów i dziennikarstwa nie jest mi zatem obcy, bo miałem okazję spotkać na swojej drodze wielu znanych w PL postaci z tej branży.

2) Ja osobiście używam tylko zagranicznych portali, oficjalnej strony Interu. Robimy to abyście Wy nie musieli tego robić i mieli to na tacy w intermediolan.com :) Mamy jednak na stronie sporo wywiadów i publicystyki, więc nie jest tak, że pełnimy jedynie funkcję przekaźników. Mamy też własne treści.

3) Staramy się to w miarę możliwości filtrować, ale nie da się uniknąć tego że większość informacji okazuje się plotkami. Kluby starają się odcinać media od informacji ze środka, wiec ci zwykle snują domysły, ale czasem docierają do informacji prawdziwych. O Conte, Marottcie pisało się długo zanim do nas dołączyli. Conte zrobi to lada chwila. (edycja 2019.05.30 11:52 / Paweł Świnarski)

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 30 maja 2019 | 11:46   

DiegoLopez ja mam 27

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 maja 2019 | 11:47   

@Diego Lopez 32
@master
1. Ukończyłem Dziennikarstwo i komunikację społeczną, zdarzyły mi się nawet semestry z wykładowcami pokroju Artura Andrusa :) Jednak pracuję obecnie jako grafik komputerowy.
2. Niestety nie znam włoskiego, ale znam dobrze serwisy angielskie (spędziłem na Wyspach kilka lat, posiadam również certyfikat językowy). Jeśli trafiamy na coś potencjalnie ciekawego mamy osoby w redakcji znające włoski. Osobiście korzystam z narzędzi do wyszukiwania fraz związanych z konkretną drużyną, osobą, etc. z podziałem na czas publikacji - istnieją portale, które mają takie usługi otwarte dla wszystkich i stanowią świetne narzędzie w pracy newsmana.
3. Dokładna selekcja jest konieczna, ponieważ wiele stron powiela informacje z innych serwisów w kolejnych dniach po pierwotnej publikacji i trzeba uważać szczególnie na dublowanie doniesień. Niektóre źródła są też znane z produkowania bubli i wymysłów, przy tych dziennikarski obowiązek może i nakazuje przekazać news dalej, ale warto zaznaczyć małe prawdopodobieństwo doniesień. (edycja 2019.05.30 11:50 / Maciej Pawul)

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 30 maja 2019 | 11:49   

Master,

1. Moja praca nie jest zwiazana z dziennikarstwem, ale lubie bawic sie w dziennikarke.

2. Ja korzystam glownie ze zrodel wloskich.

3. Nie lubie pisac tresci pudelkowych, wiec omijam je szerokim lukiem. Sporo sie nie nadaje, wiec o tym nie pisze :D

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 30 maja 2019 | 11:51   

master

1. Tutaj już udzieliłem odpowiedzi wcześniej. Portal to moja pasja, a zawodowo zajmuje się kompletnie czymś innym.

2. Źródła bywają różne, głównie włoskie portale. Ja często staram się zebrać kilka mniejszych newsów i łączyć je w coś większego. Oczywiście najwięcej satysfakcji sprawia, kiedy samemu wymyślisz jakiś temat, poświęcisz temu trochę więcej czasu, ale z czystym sumieniem możesz podać źródło - informacja własna.

3. Niestety przeważają transferowe spekulacje i informacje wyssane z palca, ale wyświetlenia wskazują, że właśnie o tym chcecie czytać :D

Kejmo

Kejmo 30 maja 2019 | 11:55   

Komu kibicowaliście w finale LM a komu będziecie lepiej życzyć w finale LM?

Larry

Larry 30 maja 2019 | 11:55   

@master
Nie widzisz, że część redaktorów pisze na poważniejsze tematy, a część (konkretnie dwóch;-)) o bzdetach? ;-) pewnie ma na to jakiś wpływ fakt, że w redakcji jest pewna konkurencja i newsy pojawiają się naprawdę szybko, przez co inni nie mają już o czym pisać :-D

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 30 maja 2019 | 11:57   

Kejmo

Rozumiem, że pierwsza część pytania dotyczyła wczorajszego finału :D Wczoraj bliżej było mi do bardziej włoskiej Chelsea, zwłaszcza, że nigdy nie przepadałem za Arsenalem.

W sobotę chyba bardziej Liverpool, ale niech wygra futbol :D

Michał Salamucha

Michał Salamucha 30 maja 2019 | 11:59   

@Kejmo
Wczoraj było mi to kompletnie obojętne kto wygra. Jeśli chodzi o LM to bliżej mi do Tottenhamu niż Liverpoolu.

Lambert

Lambert 30 maja 2019 | 12:00   

Czy im.com ma jakieś porozumienie czy sztamę z telewizją ELEVEN? :p Bo dało się zauważyć jak chłopaki komentujący niejednokrotnie cytowali fragmenty z im.com. No i też przecież pokazali wszystkie ligowe mecze Interu z tego sezonu.
Czy to jednak po prostu zbieg okoliczności i komentatorzy oczywiście przygotowują się do meczów Interu z różnych stron?

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 maja 2019 | 12:01   

@Larry a niektórzy wpadli do redakcji na chwilę i zaginęli w odmętach czasu, bo z różnych przyczyn się nie nadawali - bywa i tak:)
@Kejmo Będę kibicował Spurs, zawsze będzie można potem powiedzieć, że odpadliśmy ze zwycięzcą LM w grupie:)

maciosincho

maciosincho 30 maja 2019 | 12:05   

Po pierwsze i najważniejsze wielkie podziękowania dla Was za ten serwis nie tylko z mojej strony ale zapewne wszystkich użytkowników robicie robotę dziekuje ze jest takie miejsce w sieci.
Pytanie: czy będzie organizowany jakiś wyjazd do wloch na meczyk ? bądź gdybyśmy trafili w lm jakiegoś sąsiada Polski czy będzie organizowany wspólny wyjazd ?

Lambert

Lambert 30 maja 2019 | 12:07   

I jeszcze pytanie do wszystkich redaktorów: czy nie tracą weny na pisanie newsów?

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 30 maja 2019 | 12:07   

Lambert

Nie ma żadnej sztamy :D Pokazywali mecze Interu, podobnie jak innych zespołów z czołówki. Cytował nas (słowo w słowo) przede wszystkim Pan Czachowski. Młodsza gwardia korzysta zapewne z włoskich źródeł.

Czasami przychodzi znużenie i zwyczajnie nie chce się pisać, kiedy wracasz do domu po 12 godzinach pracy, a tam czekają jeszcze dzieciaki do uśpienia :D (edycja 2019.05.30 12:10 / Błażej Małolepszy)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 12:07   

@kejmo obojętne mi kto wygrał wczoraj i w sobotę kto wygra ale bardziej Chelsea i Liverpool , że względu na Sarriego który w końcu coś wygrał no i Kloppa któremu też się należy :)

el_loco

el_loco 30 maja 2019 | 12:10   

@Paweł Świniarski dzięki za wyczerpujące odpowiedzi :)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 maja 2019 | 12:10   

@Lambert
Są dni, że się zwyczajnie nie chce, bądź też nie ma o czym pisać, ale czy traci się miłość do ukochanej drużyny? Nie da się, a nic lepiej nie nakręca do działania.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 12:18   

@Lambert, po prostu nas odwiedzają , nie mamy z nimi porozumienia w tej kwestii

A na drugie pytanie: czasem jestem tym zmęczony i potrzebuje się odciąć na jakiś czas , ale zwykle wystarczą dzień dwa i wracam do działania

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 12:20   

@maciosincho prowadzenie portalu a organizacja wyjazdów to dwie różne sprawy , nie wiem czy będziemy coś organizować ale wykluczyć nigdy nie możemy :)

Lechu

Lechu 30 maja 2019 | 12:42   

Kto jest największym żartownisiem, a kto największym leniem i kto największym pracusiem w redakcji?

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 30 maja 2019 | 12:51   

Lechu

Dziwnie tak oceniać redakcyjnych kolegów i koleżankę :D Ja nie podejmę rękawicy :D

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 12:55   

@Lechu Dobre pytanie :) Błażej to wielki pracuś , Maciej jest w sumie od niedawna ale również przejawia takie cechy :) Co do leniuchów się nie wypowiem, w obecnej kadrze chyba każdy się stara coś robić na miarę swoich możliwości.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 maja 2019 | 12:55   

@Lechu Największy pracuś to będzie Błażej. Fun fact: Napisał w 2018 tyle newsów, ile ja i Paweł razem wzięci. Co do lenia, to chyba każdy miewa chwile słabości. Generalnie wesoła ekipa, więc żartownisia i lenia musi naczelny wskazać :)

kaczorex106

kaczorex106 30 maja 2019 | 12:56   

co było pierwsze jajko czy kura ? pytanie do Paweł Świnarski ?
A tak serio to gdzie moge nabyc Koszulke interu na nowy sezon polecacie jakaś strone ? nie chodzi mi o allegro ?

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 13:09   

@Kaczorex106 najpierw był chaos :) , co do koszulki to polecam store.inter.it ;p

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 30 maja 2019 | 13:41   

Diego Lopez, Lechu
Mam 35 lat i jestem chyba tym newsowym leniem. A tak na serio zawsze interesowala mnie możliwość pisania felietonow, dłuższych tekstów, które wywołują jakiś temat do dyskusji. Doceniam bardzo faktograficzną pracę kolegów z redakcji i jestem jako gleboka rezerwa w tej materii.
Przygodę z redakcją zacząłem od tekstu, którym wygrałem książkę o Jose Mourinho. Trwa nadal i stanowi super odskocznię od dnia codziennego :)

PabloV

PabloV 30 maja 2019 | 15:41   

Czy macie jakieś zainteresowania poza Interem?

PabloV

PabloV 30 maja 2019 | 15:43   

Gdybyście mogli wybrać 1 dowolnego trenera do prowadzenia Interu to kto by to był?

Michał Salamucha

Michał Salamucha 30 maja 2019 | 15:54   

@PabloV
1. Pewnie :D ja uwielbiam piłkę w każdym wydaniu, poza tym języki obce, muzyka, czytanie książek, kiedyś wędkarstwo.
2. Guardiola.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 maja 2019 | 15:55   

@PabloV, World of Tanks, literatura fantasy i amatorska piłka nożna na Orliku. A no i sportowy texas poker. Na więcej czasu brakuje. Simeone.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 15:59   

@PabloV jasne , fotografia , sport pod wieloma postaciami (rower, piłka, basen) , dobre filmy i seriale i poznawanie nowych miejsc :)

Diego Simeone lub Jurgen Klopp

nmcp123

nmcp123 30 maja 2019 | 16:03   

Ulubiona książka, film, serial, gra? :D i ogólnie wielkie dzięki za Waszą ciężką pracę :)

Michał Salamucha

Michał Salamucha 30 maja 2019 | 16:13   

@nmcp123
Ciężkie pytanie haha.
Książka - Jestem wielkim fanem Lovecrafta, ciężko mi wybrać jego konkretne dzieło. Obecnie czytam książkę Croucha "Jak być piłkarzem" i gorąco polecam.
Film - hmmm pochłaniam ogromne ilości filmów. Nie potrafię wskazać, jednego konkretnego filmu. Głównie oglądam horrory.
Serial - Synowie Anarchii (Sons of Anarchy) , Supernatural, Gomorra.
Gra - Kiedyś bardzo dużo grałem w csa i Skyrima, ale jedyną grą do której wracam regularnie jest Football Manager.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 16:14   

@nmcp Dzięki za dobre słowo! Książka: Droga rzadziej wędrowana, Film: Skazani na Shawshank, Serial: Breaking bad Gra: FIFA :D (edycja 2019.05.30 16:15 / Paweł Świnarski)

turbocygan

turbocygan 30 maja 2019 | 16:21   

1. Gdzie zniknął enigmatyczny użytkownik o nicku Guarin?
2. Ulubione danie kuchni włoskiej naszych redaktorów?
3. Diesel, czy benzyna i/lub LPG?

maestro84

maestro84 30 maja 2019 | 16:29   

Na wstępie wielkie dzięki za Waszą pracę. O wiele lepiej ogląda się mecze Interu i śledzi losy naszego Klubu, kiedy można się na bieżąco dzielić wrażeniami i opiniami, śledzić informacje i ciekawe materiały, równocześnie mając poczucie bycia w grupie Interistów.
Pierwsze moje pytanie jest strikte sportowe i chciałbym tu poznać Wasze opinie. Jak Waszym zdaniem będzie wyglądało kilka naszych najbliższych sezonów pod względem osiągnięć sportowych? Są racjonalne powody do dużego optymizmu, a może wręcz przeciwnie?
Drugie pytanie - jak zaczęła się Wasza przygoda z Interem? Co spowodowało, że zaczęliście kibicować właśnie Nerazzurrim?
Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 16:36   

@Turbocygan

1) Ban
2) Pizza! Prosciutto, pomidorki, rukola :) Czasem nawet sam taką robię. Bardzo smakował mi też mediolański przysmak: panzerotti.
3) Jeździłem benzyną, potem dieslem, a teraz znów benzyna. Diesel oszczędniejszy ale benzyna przyjemniejsza.

@Maestro

1) Jestem optymistą, więc myślę że prędzej czy później coś dziabniemy. Choćby Puchar Włoch czy Ligę Europy. Nie jest to wg. mnie nierealne ani nieuzasadnione. Czas pokaże
2) Luiz Nazario de Lima Ronaldo - ten człowiek sprawił, że zainteresowałem się Interem. On odszedł, ja zostałem :) (edycja 2019.05.30 16:37 / Paweł Świnarski)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 maja 2019 | 16:49   

@nmcp123
Literatura: saga Wiedźmińska Sapkowskiego, gry: oczywiście The Witcher III, ale na co dzień WoT, film: jestem fanboyem Marvela, więc Endgame, z klasyków Matrix, serial: GoT (oprócz ósmego sezonu), Stranger Things. Dorzucam kategorię seriale anime: Gantz, film: seria Berserk:)
@turbocygan
1. W tym samym miejscu, gdzie pieniądze z komunii:) 2. Pizza 3. Tylko benzyna i wysoki oktan, inni posiadacze samochodu z turbo pewnie mnie zrozumieją.
@maestro84
1. Wierzę w plany Suning, będzie dobrze. 2. Uwielbiałem styl gry Vieriego, jak trafił do Interu to pokochałem klub i już zostałem po jego odejściu.

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 30 maja 2019 | 16:59   

@PabloV
Poza Interem pasjanuje mnie wspinaczka, turystyka górska oraz historia. Ostatnio mocno udzielam się rowerowo.
Marzeniem jest Jurgen Klopp na ławce Interu..
@maestro84
Do Interu trafiłem za Yourim Djorkaeffem. We Włoszech imponowało mi podejście do taktyki i wielkie nazwiska w jej karbach. Dziś uważam, że taktycznie nadal jest dobrze w Seria A, ale znacznie gorzej z wykonawcami. Co do przyszłości w Europie dominuje futbol walecznych, wybieganych i posiadających spora fantazje drużyn i tu nie liczę na zbyt wiele. Sądzę, że tylko kryzys w Juve pozwoli nam powalczyć o drugą lub pierwszą lokatę.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 30 maja 2019 | 17:19   

Kejmo, w LE nikomu, a w LM jestem za Liverpoolem

Lambert, weny nigdy nie brakuje, ale sa duze problemy ze znalezieniem czasu. Tak jak pisalismy, kazdy z nas pracuje, ma jakies inne obowiazki rodzinne, badz prywatne i bywa roznie. Staramy sie jednak dawac Wam informacje na biezaco ;)

Maciosinho, wyjazdy organizuje fanklub Fanatici Dalla Polonia. My, jako redakcja nie zajmujemy sie wyjazdami. Sami jezdzimy, ale ich nie organizujemy. FDP ma fan page na fejsie, tam znajdziesz wiecej info :)

Lechu, pracus - Blazej :) zartownis - tak jak Maciek napisal, raczej wszyscy mamy poczucie humoru. Lenia trudno wskazac. Ja na pewno jestem najbardziej czepialska xD

Kaczorex - z Mediolanu jest droga wysylka. Polecam Zgoda FC ;)

PabloV, zainteresowania pozasportowe to grafika, PR i ratownictwo gasnicze. Jesli chodzi o trenera to stawiam na Kloppa ;)

Nmcp, w zasadzie to brak. Trudno mi wymienic jedna ksiazke, czy film. Seriali nie ogladam, w gry nie gram. Ostatnia moja gra to Heartstone i byla spoko.

Turbocygan, 1 - nie wiem, 2 - pizza, 3 - benzyna

Maestro84, nie mam pojecia. Na nic sie nie nastawiam, bo nie chce sie znowu rozczarowac. Mam nadzieje, ze poprawimy styl gry i bedziemy w czolowce Serie A. Licze takze na stabilizacje w europejskich pucharach.

Przygoda z Interem zaczela sie od LM w sezonie 2009/2010 ;) Przypadkowo trafilam na forum i tak juz w tym zostalam :D

nmcp123

nmcp123 30 maja 2019 | 17:32   

@Maciej Pawul
Wiedźmin, Marvel, Gra o Tron. Widzę że byłoby o czym porozmawiać :D

Jakieś inne sporty niż piłka nożna?

Michał Salamucha

Michał Salamucha 30 maja 2019 | 17:49   

@Turbocygan
1. Dobre pytanie :p
2. Panzerotti, Bruschette, Focaccia, prawie każdy rodzaj pizzy (poza hawajską), makarony. Ogólnie uwielbiam kuchnię włoską i często coś gotuje.
3. Benzyna

@Maestro84
1. Liczę na stabilizację, awans do ligi mistrzów bez palpitacji serca, dobrą grę w europejskich pucharach no i przytulenie chociaż Pucharu Włoch. Z roku na rok musimy się rozwijać.
2. Za Interem jestem od 2006 roku, po wygranym mundialu przez reprezentację Włoch. Wybrałem wówczas najlepszy klub z najlepszego piłkarsko kraju świata. Jestem zdania, że gdyby to Francja sięgnęła wtedy po puchar, to byłbym fanem Lyonu i moje życie potoczyłoby się inaczej :D.

KawaOpole

KawaOpole 30 maja 2019 | 18:16   

Witam Szanowne Grono dzięki za waszą pracę i trud może będzie kiedyś okazja postawić dobre whiskey za to :) a teraz do rzeczy, nie znam się zbytnio na nowościach ale czy jest szansa uruchomić powiadomienia z meczu, czyli ze sie zaczął, jakieś ważne wydarzenia, bramki live itp oraz np. potwierdzone transfery itp? Czy do tego potrzebna jest jakaś apka?

ksiazewi

ksiazewi 30 maja 2019 | 19:05   

Ile Was w sumie jest w redakcji? Dobra w sumie jest info na stronie :-P (edycja 2019.05.30 19:07 / ksiazewi)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 maja 2019 | 21:41   

@KawaOpole
Były rozważania nad apką mobilną w redakcji, ale po pierwsze strona jest responsywna i tak kodowana, aby nie obciążać mobilnych urządzeń, świetnie pracuje z komórkami i tabletami, po drugie odzew na apkę jest zwyczajnie słaby, wystarczy zobaczyć ilość pobrań jedynej dotychczas dla fanów Interu stworzonej przez konkurencję. Co do powiadomień z poziomu przeglądarki o newsach czy meczach, jedyna osoba zdolna odpowiedzieć, czy taka funkcjonalność byłaby możliwa to Paweł.

KawaOpole

KawaOpole 30 maja 2019 | 22:43   

Jeszcze jedno pytanie, nie wiem jak to wygląda ale czy na stronie są do kupienia jakieś pakiety do reklamowania? Paru z nas ma swoje firmy zawsze można jakoś wspomóc stronę i zareklamować swoje firmy?

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 30 maja 2019 | 22:56   

Paweł, KawaOpole ma do Ciebie pytanko ;)

Larry

Larry 30 maja 2019 | 23:09   

@Paweł
Ile komentarzy miał rekordowy news w historii serwisu ;-)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 30 maja 2019 | 23:41   

@KawaOpole zapraszam do kontaktu
@Larry nie wiem , nie pamiętam ale ogólnie z 13-15 lat temu ludzie więcej komentowali bo nie było facebookow ,Twittera itp, na pewno powyżej 200 , przy ważnych meczach i ogólnie komentarze an stronie to było coś nowego, teraz maly procent odwiedzających komentuje, wtedy było mniej odwiedzających ale za to większy procent komentował (edycja 2019.05.30 23:42 / Paweł Świnarski)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich