Carli: Jesteśmy wstępnie dogadani

6 czerwca 2019 | 19:53 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Od kilku dni bardzo wiele mówi się o transferze Nicolo Barelli do Interu. Informowaliśmy już o pierwszych rozmowach i warunkach, jakie postawiło Cagliari. Dyrektor sportowy tego klubu jasno stwierdził, że jest porozumienie, ale należy rozważyć różne opcje.

- Jesteśmy na etapie negocjacji z Interem. Istnieje realne zainteresowanie i nie ma potrzeby, by temu zaprzeczać. Rozmowy nigdy nie są bliskie, czy dalekie. To po prostu szczere zainteresowanie. Z naszej strony trwa weryfikacja sytuacji. Jestem pozytywnie do tego nastawiony, ponieważ zdaje sobie sprawę, że jest to poważna i ważna sprawa.

- Barella nie wywierał na nas presji i o nic nie prosił. Jest chłopcem związanym z koszulką Cagliari i jest bardzo inteligentny. Teraz skupia się na reprezentacji.

- Oczywiście nie jesteśmy zadowoleni z jego sprzedaży. Staramy się jednak zrozumieć, czy istnieją warunki transakcji, które moglibyśmy uwzględnić. Zainteresowanie jest nie tylko ze strony Interu. Pochlebne opinie uzyskaliśmy od innych wielkich zespołów, na co faktycznie zasługuje.

- Nie wchodzę w szczegóły negocjacji. Staramy się jedynie ustalić najlepsze warunki. Być może w tym celu zostaną uwzględnieni inni piłkarze, ale tylko wtedy, gdy to przeanalizujemy. Nie weźmiemy takiej sytuacji tylko po to, by obniżyć cenę. Jesteśmy wstępnie dogadani w sprawie kosztu, a odpowiednicy nie są dla nas priorytetem.

Źródło: Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 6 czerwca 2019 | 21:41   

I zajebiście

Matt1

Matt1 7 czerwca 2019 | 07:30   

na wiki już piszą że aktualnie gra dla nas :D najlepiej poinformowani hehe.Dobry ruch z naszej strony!

Recobazpomorza

Recobazpomorza 7 czerwca 2019 | 16:59   

A niżej, że gra w AC Milan z nr 18... xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich