CAMPIONI 2021

 

Nainggolan: Jestem spokojny

9 czerwca 2019 | 01:09 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Podobno klub poinformował Radję Nainggolana, że ten nie jest już mile widziany w zespole Nerazzurrich. Powodem tego są porządki Antonio Conte, który nie życzy sobie afer w swoim zespole, a do aferzystów poniekąd należy Belg, choć już w nieco mniejszym stopniu. Sam piłkarz dość dosadnie, w swoim stylu, odniósł się do wszystkich plotek.

- Nie rozmawiam o transferach. Natomiast zawsze byłem w zespołach, z którymi współpracowałem kilka lat. Wydawałoby się dziwnym opuścić Inter po jednym sezonie. Klub, który mnie chciał, który chce się rozwijać i z którym ja też chcę iść do przodu. Zobaczymy, co będzie dalej. Zawsze byłem szczęśliwy w drużynach, do których należałem i mam nadzieję, że mogę zrobić to samo z Interem.

- Conte? Miałem wielu dobrych trenerów, ale tak samo jak z ludźmi, tak i z trenerami - są dobrzy i źli. Musisz jednak z nimi żyć w zgodzie, wtedy obaj jesteście dla siebie mili. Jestem jednym z tych, który chce wygrywać. Jeśli klub zdecydował się na zmianę trenera, najwyraźniej oczekuje poprawy.

- Powtarzam, że Spalletti to dla mnie wyjątkowa osoba. Zawsze mieliśmy dobre relacje. Teraz będzie to dla mnie nowa sytuacja, ale wszyscy mówią dobrze o Conte i wszyscy będziemy dla niego dostępni.

- Pozdrawiam wszystkich kibiców. Bądźcie ze mną. Gdzie? Mam trzyletni kontrakt i jestem spokojny.

Źródło: Sky Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

KawaOpole

KawaOpole 9 czerwca 2019 | 03:02   

Radja pokaż im co znaczy prawdziwy wojownik!!!

inter00

inter00 9 czerwca 2019 | 09:56   

Radja musi zostać panie Conte !!!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich