Nerazzurri w reprezentacjach

11 czerwca 2019 | 22:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Za nami kolejny dzień z meczami międzypaństwowymi. O półfinałowej rywalizacji młodzieżowej kadry Włoch piszemy w innym miejscu. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności otrzymali dziś jednak również inni Nerazzurri.

Efektowną wygraną zanotowali Słowacy, którzy w Baku rozgromili Azerbejdżan, aż 5 - 1. Milan Skriniar rozegrał pełne 90 minut na środku obrony, lecz nie znalazł się wśród strzelców bramek.

Porażki w meczu towarzyskim doznali za to Chorwaci. Wicemistrzowie świata ulegli reprezentacji Tunezji 1 - 2, lecz trzeba zaznaczyć, że w wyjściowej jedenastce brakowało najważniejszych graczy. Na ławce rezerwowych pozostali m.in. Ivan Perisić i Marcelo Brozović. Obaj zameldowali się na murawie w 55 minucie spotkania.

Warto wspomnieć, że kolejne zwycięstwo odniosła reprezentacja Włoch. Podopieczni Roberto Manciniego ograli Bośnię i Hercegowinę 2 - 1 i z kompletem zwycięstw przewodzą swojej grupie eliminacyjnej. Bramki dla Squadra Azzurra zdobyli Lorenzo Insigne oraz Marco Verratti.