Agent: Radu nie trafi do Romy

11 czerwca 2019 | 23:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Ionut Radu ma za sobą całkiem niezły sezon w barwach Gryfonów z Genui. Rumun radził sobie na tyle dobrze, że zaczęły pojawiać się głosy o transferze do któregoś z klubów z czołówki. Spekulowano, że golkiper może zostać włączony w transfer Edina Dżeko i zasili szeregi Giallorossich.

Agent piłkarza stanowczo wykluczył jednak taką ewentualność. Przypomnijmy, że Radu został wypożyczony do Genoi na rok z obowiązkiem transferu definitywnego za 8 mln euro. Nerazzurri zachowali sobie jednak możliwość ponownego transferu za 12 mln euro:

- Rozwinął się, dobrze radził sobie już w Avellino, a w Genoi potwierdził swoje umiejętności na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Ten chłopak, nadal musi się rozwijać i doskonalić. Zobaczymy, co wydarzy się w przyszłym sezonie. Rozmawiamy z Interem. Udział w transferze Edina Dżeko? Absolutnie nie. Radu nie trafi do Romy, lecz możliwy jest kolejny sezon w barwach Genoi.

Oscar Damiani krótko skomentował również niejasną przyszłość Mauro Icardiego:

- Gdybym był trenerem Interu, starałbym się naprawić relacje z Icardim, lecz skoro nowy szkoleniowiec chce go wypuścić...

Źródło: passioneinter

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich