CAMPIONI 2021

 

Conte i sztab spotkał się z Marottą i Ausilio

12 czerwca 2019 | 07:26 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Jeszcze w starej siedzibie Interu, odbyło się wczoraj spotkanie z udziałem ważnych osób pracujących nad aspektem sportowym Interu.

Do biura na Corso Vittorio Emanuele, Antonio Conte po raz pierwszy zabrał cały swój sztab, łącznie z Panem Pintusem, którego wyrwaliśmy Realowi Madryt. Czekał na nich Giuseppe Marotta oraz Piero Ausilio. Poruszono wiele tematów związanych z drużyną, między innymi kto powinien odejść z zespołu, kogo zaś nowy trener spróbuje zrewitalizować. Mowa tutaj na przykład o Nainggolanie oraz Perisiciu. Nie zabrakło też kwestii Icardiego...

Tutaj sprawa jest już trudniejsza. Wanda spakowała walizki i szybko udała się na wakacje razem z Mauro Icardim. W Interze jednak nie ma paniki, ponieważ panuje przekonanie, że rozmowa telefoniczna wystarczy, by się komunikować. Icardi nie jest w planach projektu technicznego Interu i Antonio Conte nie chce zabierać go na obóz przygotowawczy. Jeśli jego sprawa nie zostanie rozwiązana przed 7 lipca, Mauro zacznie sezon jako piąty napastnik, czekający na transfer.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 4

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 12 czerwca 2019 | 08:18   

GDS ściemnia :) Nikt zdrowy na umyśle nie wystawi Icardiego jako piątkę, nikt.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 12 czerwca 2019 | 08:30   

Aneta, że co? :) Piąty napastnik w kadrze, czyli taki który nie gra i czeka na transfer. (edycja 2019.06.12 08:30 / Paweł Świnarski)

inter00

inter00 12 czerwca 2019 | 09:11   

Oby sztab rozwiązał sprawy jak najszybciej, bo im szybciej kupimy graczy których chcemy tym lepiej dla nas i dla nich

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 12 czerwca 2019 | 09:24   

* nie zostawi, sorka ;) Szybciej piszę, niż myślę :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich