Giulini: Oferta Interu nas nie zadowala

12 czerwca 2019 | 21:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Niepokojąco długo trwa finalizacja transferu Nicolo Barelli do Interu Mediolan. Kluby nie potrafią dojść do porozumienia w kwestii wysokości odstępnego, a włoskie media donoszą, że do walki o pomocnika zamierza poważnie włączyć się Milan. 

Prezydent Cagliari Tommaso Giulini przyznał, że oferta Interu jest poważna, lecz nie spełnia oczekiwań Sardyńczyków:

- Wiele klubów chciałoby sprowadzić Barellę. Ma za sobą pięć niezwykłych sezonów w Cagliari i udane wypożyczenie do Como. To mogły być jego ostatnie sezony w barwach naszego klubu. Zobaczymy, kto sprawi, że zawodnik i Cagliari będą zadowoleni. 

- Inter wyraża zainteresowanie, ale są też inne kluby. Nerazzurri złożyli poważną propozycję, oceniamy ją, ale nie jest w pełni zadowalająca. Zobaczymy, czy trafi do klubu grającego w Lidze Mistrzów, czy w Lidze Europy, lecz występami w kadrze udowodnił swoją wartość. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 12 czerwca 2019 | 22:12   

Co to się porobiło z tymi cenami za piłkarzy to ja nie mam pytań

superofca

superofca 12 czerwca 2019 | 22:29   

Tak jest od kilku lat i nic nie zapowiada zmiany. Generalnie to dziś klub który sprzedaje gwiazdę za np. sto mln, nie może być pewny, że te pieniądze wystarczą na choćby trzy solidne transfery. Milanowi się udało z Piątkiem, zobaczymy czy nam się uda wyrwać jakąś perełkę.

Ippon

Ippon 12 czerwca 2019 | 22:54   

Nie można ulegać bo każdy klub będzie z nami tak pogrywał a poza barellą kilka transferów czeka. Tu 5mln tam 5mln i 1 transfer mniej.

wróbel1908

wróbel1908 12 czerwca 2019 | 23:32   

Będą jaja jak trafi nie do nas a do Milanu

el_loco

el_loco 13 czerwca 2019 | 18:22   

Jestem przekonany, że trafi do Nas. Głupie zagrywki. Milan zaoferował za Barrelę 35 mln. Ciekawe kto im da więcej poza Interem?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich