Przenosiny Interu potwierdzone

12 czerwca 2019 | 22:14 Redaktor: konto usunięte Kategoria:Ogólna

Działacze i pracownicy Interu Mediolan będą mieli od przyszłego tygodnia nowe biuro, które stanie się główną siedzibą klubu. Od poniedziałku head office Interistów zlokalizowane będzie w korporacyjnej części miasta. 

Do tej pory biuro Nerazzurrich mieściło się na Corso Vittorio Emanuele II, w bardziej zabytkowej ale też i sklepowej części stolicy Lombardii, tuż obok "domu Mediolanu", czyli Duomo di Milano i Katedry Narodzin Świętej Marii. Pracownicy Interu spędzili tu ostatnie 10 lat. W 2009 roku miejsce to wynajął Massimo Moratti.

Nowe biuro będzie mieściło się na Viale della Liberazione, kilkaset metrów od stacji Milano Centrale. Jest to nowoczesna i korporacyjna część Mediolanu, a w innowacyjnych i wysokich biurowcach swoje siedziby mają duże międzynarodowe firmy oraz banki.

Inter będzie miał do dyspozycji 5 najwyższych pięter łącznie z tarasami. Wnętrza mają być bardzo przestronne i nie zabraknie w nich barów czy popularnych chillout room'ów. Na ostatnim poziomie swoje biuro będzie mieć Steven Zhang. W kompleksie The Corner znajdziemy także sale przeznaczone do klubowych eventów i prezentacji. 

Umowa wynajmu podpisana została na razie na 6 lat. 

Źródło: sempreinter.com

Komentarze: 2

superofca

superofca 12 czerwca 2019 | 22:23   

Już myślałem, że chodzi o stadion. Nie mogliście dać foty starej siedziby, charakterystyczna jest. Podejrzewam, że nowa siedziba to więcej miejsca i niższe koszty.

excubitor

excubitor 12 czerwca 2019 | 22:28   

taki paskudny clickbait zasługuje na adblocka :p


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich