CAMPIONI 2021

 

Vieri: Inter z Conte nie pokona Juventusu

12 czerwca 2019 | 22:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Nie brakuje głosów sugerujących, że angaż Antonio Conte może przyczynić się do detronizacji Juventusu. Innego zdania jest Christian Vieri, który twierdzi, że Nerazzurri nie zdołają nawiązać wyrównanej walki o tytuł mistrzowski.

- Mylicie się sądząc, że Inter powstrzyma Juventus. Bianconeri są zbyt daleko, a Nerazzurri muszą myśleć o awansie do Ligi Mistrzów. Nie należy nakładać dodatkowej presji na zawodników rozmowami o mistrzostwie. 

- Conte jest świetnym trenerem, dobrze widzieć go w Interze. Jestem przyjacielem Antonio, ale przyjaźnię się również ze Spallettim, więc przykro mi z powodu jego zwolnienia. Wykonał dobrą robotę, ale zawsze należy patrzeć w przyszłość.

Popularny Bobo wypowiedział się również na temat ewentualnej sprzedaży Mauro Icardiego:

- Nic nie wiem o jego przyszłości, czytam tylko gazety. Zobaczymy, co się wydarzy. Icardi jest świetnym egzekutorem. Lukaku jest bardzo silny, to jeden z najmocniejszych napastników na świecie.  

Źródło: gazzetta.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

superofca

superofca 12 czerwca 2019 | 22:25   

Fajnie, że odniósł się też do Łysego, popieram jego opinię, za wcześnie by mówić o tytule. Może za dwa lata, jak wszystko będzie dobrze szło.

KawaOpole

KawaOpole 12 czerwca 2019 | 22:37   

superofca dokładnie trzeba zdjąć presję, balonik etc, powoli robić swoje

inter00

inter00 13 czerwca 2019 | 13:45   

Juve jest dużo przed nami, musimy się skupić na sukcesywnym zmniejszaniu dystansu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich