Treningi w Lugano zamknięte dla kibiców

14 czerwca 2019 | 20:08 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Obóz przygotowawczy w Lugano rozpocznie się 8 lipca. Jak poinformował Alessandro Antonello, treningi Interu będą zamknięte dla kibiców i mediów.

Na prośbę Antonio Conte, kibice którzy pojadą do Szwajcarii, nie będą mogli obejrzeć treningów. W poprzednich latach, tylko część zajęć była zamknięta dla publiczności.

- Chcemy dać fanom szansę obejrzeć mecz, to będzie finalna impreza, gdzie każdy będzie mógł przyjść i zobaczyć Inter. Niestey na ten moment, treningi będą zamknięte dla publiczności - powiedział.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 1

Lucash

Lucash 15 czerwca 2019 | 09:36   

W końcu jakiś dobry trening stałych fragmentów gry. Może wypracujemy fajne schematy i będzie one naszą silną stroną w nadchodzącym sezonie. Patrząc po plotkach transferowych to w tę stronę idziemy. Mają do nas dołączyć gracze którzy potrafią posłać dokładną piłkę z wolnego czy rzutu różnego. W kadrze mamy sporo graczy dobrze grających głową, których w ogóle za Spalla nie wykorzystaliśmy. Mocna defensywa, świetne stałe fragmenty gry i nic nam więcej w tym sezonie nie potrzeba. Jak wzmocnimy jeszcze pomoc i atak to może i ładnie dla oka zaczniemy grać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich