Vieri: Dzeko i Lukaku będą demolować

15 czerwca 2019 | 12:21 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Christian Vieri rozmawiał z  La Gazzetta dello Sport o potencjalnym połączeniu w ataku Nerazzurrich Dzeko i snajpera Czerwonych Diabłów. Poruszane były również tematy ambicji Suning i odejścia Spallettiego.

- Sądzę, że Dzeko to najbardziej kompletny snajper we Włoszech. Silny fizycznie, posiada technikę, jest dobry w powietrzu, może strzelać dowolną nogą. Zdobywa bramki, ale pomaga również kolegom w osiągnięciu celu.

- Szkoda, że ma już 33 lata, oglądanie go jest spektakularne. Nerazzurri zrobią wielki jakościowy krok do przodu podpisując umowę z Dzeko. On naprawdę robi różnicę i jest dziś w stanie zabrać na przejażdżkę każdą defensywę na świecie.

- Dla porównania, Icardi jest fenomenalny w wykańczaniu akcji, ale powinien więcej pracować z zespołem. To nie jest cała jego charakterystyka, ale mógłby robić więcej.

- Lubię Lukaku, ale ktoś taki jak on powinien zdobywać 30 bramek w sezonie. Ma niesamowite możliwości, to prawdziwa bestia na boisku. Musi wypuścić to wszystko na zewnątrz i błyszczeć konsekwentnie talentem. Słyszałem plotki, że ma trafić do Interu, według mnie on będzie tutaj niszczył. 

- Nie ma podstaw, żeby teraz rozmawiać o Scudetto, najpierw muszą odzyskać grunt pod nogami. Właściciele Nerazzurrich mają spore ambicje związane z powrotem na szczyt, zatrudniając Conte wysłali jasną wiadomość.

- Inter obrał właściwą drogę i osiągnie z czasem swoje najwyższe cele, ale nie można myśleć o zmianie w hierarchii z dnia na dzień.

- Mam wiele ciepłych uczuć dla Spallettiego, to znakomity trener, objął Inter w trudnym momencie i dał mu dwie kwalifikacje do Ligi Mistrzów z rzędu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

shakurspeare

shakurspeare 15 czerwca 2019 | 12:35   

Dziko dobry w powietrzu. Xd jest wysoki i to tyle z jego gry głowa.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 15 czerwca 2019 | 12:47   

Też myślę, że będą niszczyć, w naszych barwach mam nadzieję ;)

Snake

Snake 15 czerwca 2019 | 12:55   

Na razie to czcze pitolenie bo ani jednego ani drugiego na horyzoncie, za to nadal z drzazgami w tyłku (Icardi, Perisic, Candreva).

martins2000

martins2000 15 czerwca 2019 | 13:18   

...Szkoda, że ma już 33 lata,

aspirynaA

aspirynaA 15 czerwca 2019 | 21:42   

Vieri mistrzu, brak nam takich jak Ty...

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 15 czerwca 2019 | 21:49   

Brak nam takich jak ty, którzy za kasą spierdzielają do milanu? Dno i na wieczność brak szacunku.

superofca

superofca 16 czerwca 2019 | 01:34   

Ktoś chyba zapomniał jak wyglądał nasz atak w sezonie 2004/05, o innych aspektach odejścia Vieriego na całe pół roku do Milanu nie wspomnę. Choć sam też uważam, że to było chamskie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich