Wolves rozważają dwóch piłkarzy Interu

16 czerwca 2019 | 01:19 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Jak wiadomo, agent Ivana Perisicia poleciał na Wyspy w celu znalezienia nowego pracodawcy dla Chorwata. Inter być może będzie miał możliwość upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Według portali angielskich i włoskich, władze Wolverhampton Wanderers rozważają podwójną transakcję z Interem Mediolan. Oprócz wspomnianego już Ivana Perisicia, Wilki widziałyby w swoich szeregach jednego z wychowanków Primavery, Zinho Vanheusdena.

Pozostaje kwestia finansów, ponieważ Wolves nie dysponują nieograniczonym budżetem. Angielski portal spekuluje, że w grę wchodzi wypożyczenie, ponieważ 19-latek może być według nich wart nawet 20 mln euro, jednak jest to kwota zdecydowanie przesadzona. Transfermarkt wycenia aktualnie jego kartę na połowę mniej, około 10 mln euro.

Obie opcje są gorąco komentowane w mediach społecznościowych. Jak można się było spodziewać, najwięcej emocji budzi osoba Chorwata. Większość kibiców Wilków jest zachwycona możliwością pozyskania doświadczonego skrzydłowego Interu i wyraża głośno aprobatę dla tego transferu. Liczą na powtórkę z Joao Moutinho, który dołączył do drużyny w ubiegłym sezonie w wieku 31 lat. Bez niego uzyskanie siódmej pozycji w Premier League byłoby dla Wolves trudne do osiągnięcia.

Źródło: sportslens.com, fcinternews.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

paweloo7

paweloo7 16 czerwca 2019 | 01:57   

Oby to była prawda

superofca

superofca 16 czerwca 2019 | 02:22   

Większość kibiców Wolves nie wie gdzie gra Perisić bo kopalnia nie puszcza meczów serie a w stołówce.

Rahi

Rahi 16 czerwca 2019 | 08:05   

Superofca xD mocny akcent na pobudkę (edycja 2019.06.16 08:05 / Rahi)

Sostek

Sostek 16 czerwca 2019 | 09:40   

Krzyż na droge

domi

domi 16 czerwca 2019 | 21:25   

A Candreva ma zostać... Wiemy, że sezon Perisicia był niezadowalający, w większości bywał najgorszy, bo całkowicie niewidoczny, na boisku. Skrzydłowi będą mieli ciężko za sprawą Conte, bo dostaną trochę inne role, tak więc jeśli rzeczywiście Conte oceni że Ivan jest już na fali tyko opadającej i nic się więcej z niego nie wyciśnie, to jest to dobra okazja na zarobienia na nim w miarę porządnych pieniędzy przy niezłej ofercie. Tylko wtedy bym się na to zdecydował.

superofca

superofca 17 czerwca 2019 | 00:30   

@domi to jest tak, że Perisić jako podstawowy zawodnik jest gorszy niż Candreva jako rezerwowy, który wchodzi na 15-20 minut. Jeśli nic się nie zmieni to obu panom już bym podziękował. O Antku to chyba najlepiej powiedział Dominik Guziak - "Był piłkarz, nie ma piłkarza".
Pozdrawiam.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich