Icardi i Wanda wylądowali w Tokyo

17 czerwca 2019 | 11:41 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Aktualizacja informacji na temat Mauro Icardiego mogłaby być krótka: "Czy Mauro Icardi został już sprzedany? Nie." Wiemy jednak, że bardzo interesujecie się tym tematem, dlatego nie możemy ograniczyć się do jednego zdania.

"Do zobaczenia pod koniec czerwca"

Kilka dni temu Wanda Icardi poinformowała, że wraca do Mediolanu, dodając że po powrocie czeka ją praca. W tym czasie Mauro spędzał czas z dziećmi, często korzystając z dobrodziejstw wolnego czasu i basenu na dachu swojego apartamentu. W weekend, podczas gdy dzieci pozostały pod opieką babci, para wybrała się na pokaz Philipa Pleina. Wszystko dokładnie udokumentowane na social media.

Choć mogło się wydawać, że w tym tygodniu dojdzie do spotkań (być może już w nowej) siedzibie Interu, to nic takiego raczej nie nastąpi. Para właśnie pochwaliła się wspólnym przybyciem do Tokyo, gdzie na lotnisku, zawodnik zaczepiony został przez kilku fanów, którym dał swój autograf.

Corriere dello Sport informuje, że Icardi poinformował klub, że wyrusza z żoną do Japonii, następnie uda się do Poliezji i do Mediolanu wróci pod koniec miesiąca.

Czyżby Icardi postanowił zrobić swoje tournee w Azji? Inter zapewne nie przejmuje się tym, bo od czego są telefony? Antonio Conte stara się jednak być ostrożny.

Szkoleniowiec dobrze pamięta sytuację z Diego Costą, który publicznie pokazał SMSy od Włocha, który poinformował go o tym, że nie widzi go w zespole na przyszły sezon. Conte z nieoficjalnych informacji rozmawiał z Wandą telefonicznie, jednak mając na uwadze fakt, że może być nagrywany i to co powie, może być wykorzystane przeciwko niemu oraz Interowi w możliwym pozwie o mobbing, ze strony piłkarza i jego agentki.

Tym samym, jeśli do 8 lipca Icardi nie zostanie sprzedany, Conte niechętnie, ale będzie musiał zabrać Icardiego na obóz, by uniknąć oskarżeń o wspomniany mobbing. W istocie choć kilka dni temu informowaliśmy, że Conte w zdecydowany sposób zostawi Icardiego w Appiano Gentile, dziś nie jest to tak oczywiste. W praktyce, temat ten jest dyskutowany w Interze. Być może Icardi nie byłby jedynym graczem pozostawionym w Appiano, wówczas pozycja Interu w ewentualnym procesie o mobbing byłaby lepsza. Z całą pewnością klub za wszelką cenę nie chce dopuścić do takiej sytuacji.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 16

inter00

inter00 17 czerwca 2019 | 11:56   

Kabarecik :(

Rizzo

Rizzo 17 czerwca 2019 | 11:57   

Nic dziwnego, że nikt nie składa ofert. Jeszcze 2-3 tygodnie tego kabaretu i klub odda Icardiego za 40 baniek, po co teraz płacić 70?

maciosincho

maciosincho 17 czerwca 2019 | 12:13   

Przecież nigdzie nie odejdzie mimo naszych chęci chociaż tak jak mówiłem ja od pewnego czasu zmieniłem przekonania i niech zostanie bo lubię czytać nowe artykuły

Matt1

Matt1 17 czerwca 2019 | 12:30   

dla mnie informacja przez tel w tego typu sprawie to spluniecie w strone drugiej osoby. To tak jakby zwalniali z roboty smsem albo krotka informacja telefoniczna. Niech sie spotkaja i pogadaja w 4 oczy a nie zachowuja jak dzieci. Nie wspominajac juz o tych pismakach co robia burze dzien w dzien wypisujac glupoty

HeyaMakumba

HeyaMakumba 17 czerwca 2019 | 13:22   

Przecież klub chce się spotkać ale Państwo Icardi nie mają czasu.

shakurspeare

shakurspeare 17 czerwca 2019 | 13:27   

Makumba a skąd możesz to wiedzieć?

Niko

Niko 17 czerwca 2019 | 13:34   

On nie odejdzie, nikt normalny go nie kupi

HeyaMakumba

HeyaMakumba 17 czerwca 2019 | 13:34   

Z wiadomości, które napływają do nas ? Miało być spotkanie ale pojechali na wakacje więc są telefony.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 17 czerwca 2019 | 13:40   

Z resztą nie wierzę, że nagle u nas zaczął się rozprzestrzeniać aż tak wielki wirus braku profesjonalizmu i nagle Zhang, Marotta lub Conte zaczęli unikać Mauro oraz Wandy, a ci biedni nie mogą się doprosić o rozmowę z zarządem na temat przyszłości (lub jej braku ) Icardiego w Mediolanie.

SeaVent

SeaVent 17 czerwca 2019 | 14:31   

Nawet jak by przeprosił i deklarował że w następnym sezonie będzie królem strzelców to bym ho nie chciał widzieć..wykupiłem abonament na oglądanie interu i postanowiłem nie przegapić ani jednego meczu..ale jak zobaczę tą łajzę to rezygnuje z tego pomysłu..jestrm za młody aby nabawić się wrzodów... dla ikara NIE!!

Larry

Larry 17 czerwca 2019 | 17:10   

Wygląda na to, że jedyna umowa, na jaką będzie mógł jeszcze liczyć Mauro w jakimkolwiek klubie, to umowa o dzieło na najbliższy mecz, bo kontraktu to mu już chyba nikt nie zaproponuje...

Sostek

Sostek 17 czerwca 2019 | 17:22   

Wakacje a potem praca

Van Dall

Van Dall 17 czerwca 2019 | 18:10   

Ale się niektórzy zdziwią, jak Mauro w przyszłym sezonie będzie młócił w Juve, a Inter jak zwykle obudzi się z ręką w nocniku.

rafal

rafal 17 czerwca 2019 | 21:54   

Ma urlop i kasę to sobie lata tam gdzie chce i tyle w temacie!!!!!!

damianekk1985

damianekk1985 18 czerwca 2019 | 07:01   

Niech muci w tym Juve stanowcze nie dla piłkarza który olewa zarząd, koszulkę, kibiców i kolegów z pracy a jedyny Van dall rozumie takie zachowanie bo też by tak robił dzieci bez charakteru i wartości . Nikt go nie chce kupić nie chcą go w reprezentacji masakra jakaś zawsze z kimś musimy mieć cyrk

HeyaMakumba

HeyaMakumba 19 czerwca 2019 | 12:18   

Niech młóci z kim chce i gdzie chce mam na to wyjebane byle nie u nas.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich