Perisić zostanie w Interze?

19 czerwca 2019 | 20:10 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Działacze Interu cały czas monitorują rynek transferowy w poszukiwaniu nowych zawodników. Wcześniej pisaliśmy również o tym, kto może lub powinien opuścić drużynę z Mediolanu. Wbrew wszelkim przypuszczeniom, pewnym pozostania ma być Ivan Perisić.

Wraz z przybyciem Antonio Conte zmieni się taktyka Interu. Włoch do perfekcji opanował ustawienie 3-5-2 i najprawdopodobniej tak będą grać Nerazzurri od przyszłego sezonu. Zdaniem włoskich mediów zyskać ma na tym w szczególności Ivan Perisić, który miałby pełnić rolę wahadłowego.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 11

KawaOpole

KawaOpole 19 czerwca 2019 | 20:15   

O lipa...

martins2000

martins2000 19 czerwca 2019 | 20:31   

Cyrk,kolejny sezon!!! tylko w Eleven,gdzie Rodrigo de Paul czy Steven Bergwijn a sorry oni mieli być pod warunkiem zostania Spallettiego.

inter00

inter00 19 czerwca 2019 | 20:44   

Ajajaj

shakurspeare

shakurspeare 19 czerwca 2019 | 21:22   

Bez jaj. Sprzedać póki coś jest jeszcze wart.

szpula

szpula 19 czerwca 2019 | 21:48   

śmiechowa sie zapowiada ta nasza ekipa na przyszły sezon :D

Lambert

Lambert 19 czerwca 2019 | 23:12   

ah gówno, tutaj my idziemy znowu

el_loco

el_loco 19 czerwca 2019 | 23:13   

Nie lubię typa ale akurat na tej pozycji może się sprawdzić. Zobaczymy. Można sprzedać Dalberta i na lewe wahadło będzie Asamoha oraz Ivan. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inne cele.

superofca

superofca 20 czerwca 2019 | 02:44   

Dalberta to trzeba zapakować w karton, nakleić znaczek i żądać zwrotu pieniędzy.

Van Dall

Van Dall 20 czerwca 2019 | 07:57   

Perisic od kilku okienek chce zmienić klub, biega po boisku jakby grał za karę i psuje atmosferę. Może mieć świetne umiejętności i najlepsze predyspozycje do gry na wahadle, ale to wszystko nie ma żadnego znaczenia, bo on po prostu nie chce tutaj być. #FreePerisic

SeaVent

SeaVent 20 czerwca 2019 | 09:06   

@Van Dall a może to przez twojego ikara tak się zachowywał? jak by nie było jest starszy a musiał słuchać jaki to on zły i niedobry bo razem z innymi nie grają na wande... wydaje mi się jak ten argentyjski pajac poleci to w szatni znowu bedzie dobra atmosfera...

HeyaMakumba

HeyaMakumba 20 czerwca 2019 | 10:43   

@SeaVent akurat tak nam się niefartownie złożyło, że nasi liderzy nie są kolegami. Ile lepiej wyglądałaby nasza gra oraz ile lepsze byłyby wyniki gdyby ci dwaj Panowie współpracowali ze sobą na boisku tak jak robili to na początku.