PSG po Barellę, Inter po Sensiego?

20 czerwca 2019 | 15:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Głowę Nicolo Barelli zaprząta obecnie młodzieżowe EURO i zacięta walka o przebrnięcie przez fazę grupową. Agenci pomocnika Cagliari mają jednak inne zadania, ponieważ 22-latek wzbudza coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym.

Do tej pory reprezentanta Włoch łączono przede wszystkim z Interem, lecz negocjacje się przedłużają, sytuacja zaczyna się komplikować, a kluby zagraniczne coraz śmielej spoglądają w kierunku Barelli. Główny zainteresowany nigdy nie ukrywał, że jego ulubione rozgrywki do angielska Premier League, a ostatnio sporo piszę się o wartej 50 mln euro ofercie PSG. 

Nerazzurri nie będą w stanie licytować się z francuskim gigantem, lecz nie rezygnują z walki o podpis piłkarza sardyńczyków. Coraz więcej spekuluje się również na temat transferu Stefano Sensiego, który ma stanowić bezpośrednią alternatywę na wypadek niepowodzenia misji Barella

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

domi

domi 20 czerwca 2019 | 15:52   

Tylko nie Sensi. On jest milanistą i dawno wyrażał swoje chęci przejścia do kuzynów. Jedynie mogę zrozumieć że wejście w grę Interu podbije za niego cenę i Milan koniec końców zapłaci więcej.

inter00

inter00 20 czerwca 2019 | 18:08   

Nikoś ty nie rób głupstw

superofca

superofca 20 czerwca 2019 | 20:36   

Bez sensu ale jak mamy płacić 35 milionów plus Dimarco bądź Pellegrini to może jednak lepiej odpuścić Barellę. Sensi? Nie jest zły ale tak jak pisał domi on raczej wybrałby Milan gdyby mógł, poza tym tani też nie będzie (25-30 milionów?).

maciosincho

maciosincho 20 czerwca 2019 | 20:51   

Jestem za sensim ale skoro mówicie że to milanista to może być problem z podejściem ale w tym przypadku czeka sarabia . Tylko jeśli będziemy działać tak jak do tej pory to dużo nie zdzialamy

Maciej Pawul

Maciej Pawul 20 czerwca 2019 | 22:24   

Barella chce zostać we Włoszech i widziałby się w Interze, tyle na temat PSG, zawodnik też ma coś do powiedzenia.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich